Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #667 „VLASTNĚ DNESKA“

#667 „VLASTNĚ DNESKA“

Posted: Srpen 29th, 2013 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 18 komentářů »

Představte si klasickou situaci v hospodě kolem půlnoci. Sešel se větší okruh lidí, jsou tu i přátelé vašich známých. V rámci dobré nálady a pocitu sounáležitosti všem prozradíte, že zítra bude skvělá party, na kterou by měli všichni přijít. Bohužel je minutu po půlnoci, takže se o slovo přihlásí ten nenápadný přítel sousedky vaší spolužačky z 1. třídy.

„Myslíš dneska, viď?“

„Errr, co? Dyť jsem teď řekla zejtra… Jo jasně, jakože už je po půlnoci. Haha.“

Ve skutečnosti to ale není moc vtipný. Né doprdele, říkám zejtra a ty přesně víš, jak to myslím. Je super, že ses stihl podívat na hodinky právě o půlnoci, ale tyhle komentáře řadím do úplně stejný kategorie jako ty z minulého hejtu. Ještě nezačalo svítat, takže tyhle kecy si zatím nech na koledu. Někteří to snad říkaj aby sranda nestála. Ale někteří lidé jsou prostě extrémně akurátní, všechno maj v naprostym richtyku (rychtyku? rychtiku? richtiku? nevíte někdo jak se to má psát?), takže by jim mohla prasknout pumpa, kdyby dopustili někomu jen tak říkat zítra, když už to je dneska!

Považuju to za naprosto explicitní příklad věci, co mě sere. Neštve mě to tak, že bych kvůli tomu musela začít chodit na psychoterapii. Vlastně mě to sere jen ve chvíli, kdy to příslušnej chytrolín vysloví, ale ty tři vteřiny trapna a usilovné snahy mu neodseknout něco jako „blebleble“, „noa?“nebo „tvoje bába je dneska“ mi na otevření kudly v kapse bohatě stačí.

00:02 už je dnes…

Alrighty then.

«
»