Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #392 POSRANEJ HAJZL

#392 POSRANEJ HAJZL

Posted: Červen 18th, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 1 Comment »

Ještě bych se pár slovy rád vrátil ke svojí nedávné cestě tam vlakem a zpátky na kole. Navštívil jsem totiž za tu cestu víc restauračních zařízení, než jindy zvládnu za měsíc, a na jejich toaletách jsem nabral námět k tomuhle hejtu.

Dopředu chci upozornit, že to dneska bude hodně o hovně; pokud tedy víte, na co je ta štětka, která bejvá za většinou hajzlů v Český republice, neni potřeba abyste četli tenhle edukativní hejt dál, protože vás v něm nic hezkýho nečeká.

Ale pro ty, kteří netuší, k čemu ta štětka je. Začnu trochu zeširoka: Známe hovna tuhá, takzvané bobky. Ty většinou v míse žádnou spoušť neudělají. Ale známe z našich střev i případy opačné, které moje babička shrnovala pod eufemický výraz enteritis. Jasně. Co si budeme povídat. Správný enteritis je konzistence ryze vodové, takže rovněž neulpívá. Ale mezi bobky a enteritisem (enteritem?) existují různé mezistupně a některé prostě ulpívají, jestli mi rozumíte.

Takže je dobrý to po spláchnutí po sobě tak nějak zkontrolovat. Jasně, uznávám, nemusí to bejt hezkej pohled, ale věřte mi: kouknout se, jestli tam po vás něco nezbylo, neni fixace v análním stádiu, ale základní hygiena.

«
»