Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #375 KDYŽ MÁM V PUSE JAKO V POLEPŠOVNĚ

#375 KDYŽ MÁM V PUSE JAKO V POLEPŠOVNĚ

Posted: Květen 24th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Ano, ráda chodím ven za účelem napití se nějakého toho nápoje. Celej tenhle proces mě vážně baví, ale jsem si vědoma rizik, který u těhle radovánek hrozej (například otravný alkoholici, morální kocovina a alkoholický okna), ale o onom příšernym stavu, kdy má člověk v hubě tzv. „jak v polepšovně“, jsme si ještě nic neříkali…

Tak za prvé vůbec nechápu, kde se vzal tenhle hroznej příměr. V polepšovně jsem díky bohu a díky rodičům nikdy nebyla a vzhledem ke svýmu věku už se tam asi nikdy ani nepodívám. Viděla jsem pár polepšoven ve filmu, ale že bych nacházela nějakou souvislost mezi zamřížovanym barákem plnym mladistvejch delikventů a nechutnym pocitem v puse, to se teda vysloveně říct nedá. Daleko víc bych chápala příměr „v hubě jako v posilovně“ (tam jsem už párkrát zavítala), kde mi to testosteronem, potem a bůhvi čím zatuchlý prostředí k popisovanému stavu sedí víc.

Ale o název nejde, jde o ten feeling. Protože to je prostě nesmazatelný memento včerejší noci, který ze sebe nedostanete. Můžete to drhnout kartáčem na zuby, na podlahu, vyžvejkat milion žvejkaček, vypít milion pitiv různých barev a příchutí, ale (pa)chuť stále drží, podobně jako ten účes v reklamě na drei wetter taft. Kazí to chuť k jídlu, chuť k pití a hlavně chuť ke konverzaci.

Nevim jestli jsem jediná nebo ne, ale když mám tadytu v ústech (notně vykácenou) paseku, nějak si neumim užívat života naplno, být s lidma a nenuceně komunikovat. Mám pocit, že to všichni cítěj (není možná, vyžvejkala sem 3 balení orbitek a čistila si zuby min. 15 minut), viděj a co možná hůř i slyšej! (Totální nesmysl, ale paranoia je paranoia, co si budem povídat.)

Takže milá ústní dutino, kdybych příště mohla mít po ránu v hubě třeba jako v cukrárně, nebo aspoň jako někde v přírodě, bylo by to super. Ale rozhodně už žádný posilovny ani polepšovny.

Díky!

«
»