Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #24 D-FENS

#24 D-FENS

Posted: Leden 4th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 5 komentářů »

Sere mě D-FENS. Když začínal, bývalo to přitom výborný místo. Byl to blogísek nějakýho pána z Budějovic, který psal zábavný i poučný články; jeho teorie zmrdologie patří k tomu nejzábavnějšímu (zejména pro člověka, který se nějakou dobu mezi manažery pohyboval), co se kdy na českém internetu objevilo.

Jenže co se nestalo – pan D-FENS si založil blogísek a začali mu tam chodit lidi. Co hůř, začali mu tam psát lidi. Nemyslím komentáře, to pozor; v začátcích býval D-FENS jeden z mála webů, kde se vedly plamenné diskuze, které mělo smysl číst. D-FENS ale rozšířil redakci a teď tam píše každej nuzák, kterej je nasranej na policajty, potkal cyklistu nebo mu prostě jenom nedala žena, tak si nějakej důvod vymyslí. S poklesem průměrné kvality článků přišla žumpa i do diskuzí, internetoví onanisti (ze strany redakčního D-FENS týmu i ze strany druhé) na sebe virtuálně pořvávají a číst to už dávno smysl nemá.

On totiž celej slavnej D-FENS už dávno není blog, ale hlavně diskuzní server. Takový líbko pro všelijaký schizoidní sheldony, nepřátele cyklistů a ty zástupce středního managementu v nadnárodních korporacích, kteří si chybně myslí, že všichni u nich v práci jsou zmrdi, jen oni ne.

«
»