Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #23 SPÁLENEJ JAZYK

#23 SPÁLENEJ JAZYK

Posted: Leden 3rd, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 komentáře »

Do nového roku jsem si před malou chvílí pořídila tuto vychytávku. Vůbec nic mě to nestálo, ale když se to provede skutečně poctivě, je to k nezaplacení. Long story short: klasicky mě ošálila teplota hrnku, která byla o dost jinde, než teplota toho pitomýho čaje. Tak minimálně celej dnešek se budu mračit, kdykoli se něčeho napiju nebo najím. Už teď mám dojem, jako bych cucala drátěnku.

Že zrovna nejste doma nebo vám došel čaj a zoufale si potřebujete udělat z pusy rejžák? Na to máte plný právo a řešení je, díkybohu, skoro na každém rohu. Vzhledem k tomu, že se u nás stalo dobrým zvykem podávat lidem vodový presso, kde se vyplatí vydržet půl hodiny do prvního usrknutí, můžete si dopřát spálenej jazyk třeba každej den! Piccolo zalité 200ml vařící vody na cestu do školy … moc ráda se tím poleju ještě ve dveřích! Pokud máš čas sedět s kafem 15 minut na chodníku a pozorovat krajinu, no tak jasně, ale jinak to není úplně praktický, do metra taky nic moc a proto jsem si radši koupila funkční termohrnek, kde jsem si už dávno vychytala ten správný moment pro bezpečné pití.

Bylo by asi nasnadě teď plynule navázat na všechny ty ošklivý Segafreda, v neumytých hrnečkách – neboli jak říká můj KamaRád „sračkový presso je dost postdisidentskej návyk: turek bez lógru“. Ale kvalita espressa v ČR je oblast, do které se nijak zásadně, přecejenom, pouštět nehodlám.

«
»