Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #213 KONSPIRAČNÍ TEORIE

#213 KONSPIRAČNÍ TEORIE

Posted: Září 30th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 58 Comments »

Konspiračních teorií jsou mraky. Amíci nebyli na Měsíci, letadla nás práškujou jedama, CIA vyvinula virus AIDS. Na blití je mi tak nějak ze všech, nejhorší je to pochopitelně u tý nejpropracovanější, týkající se 11. září. Sere mě proto, že jestli je něco na interwebech pořádně podchycený, tak tahle událost; když přijdete s jedinou věcí, která vám okolo nárazu letadla do Pentagonu nebo pádu WTC přijde podezřelá, tak během tří minut googlování seženete dostatek informací, který vám vaše nejistoty vysvětlej.

Aby nedošlo k nějaký mejlce. Já netvrdim, že nutně ta oficiální verze musí bejt stoprocentně pravdivá, vim o vrtění psem dost a ještě víc si dovedu představit. Ale proč proboha konspirátoři vymejšlej takový naprostý bejkárny? Nechci se moc zaplejtat do konkrétností, protože pak by se v komentářích rojili lidi, co by mě odkazama na staletý fotky snažili přesvědčit, že strkám hlavu do písku před spiknutím planetárních rozměrů.

Jedinej příklad za všechny. Konspirátorům se nelíbí, jak budovy WTC padaly, protože takhle prej mrakodrapy, do kterejch narazí letadlo, nepadaj (nevim teda, kde jinde mohli vidět, jak padá mrakodrap, co do něj narazí letadlo, ale nešť). Takže tam musely bejt výbušniny, co tam nastražila CIA, a obě dvě budovy spadly po řízený explozi. Kurva do prdele, CIA přece nejsou vymazaný hovada! Vždyť kdyby se jim tam povedlo ty výbušniny nepozorovaně dostat, proč by ještě riskovali komplikovanej leteckej manéver a neodbouchli to rovnou za halasného pokřikování “Alláh Akbar”. Zfalšovat přiznání Ál-Kaidy k útokům by přece nebyl problém.

No nic, takhle by šlo pokračovat dál, což dělat nebudu; nehodlám, přestože mě serou, vyvracet lidem, co měli nešťastný dětství nebo strejdu úchyláka nebo nevim, jejich bludy o Novym světovym řádu, ani v tomhle článku, ani v komentářích. Tak jen poslední doušku: fascinuje mě, že jsem nikde u konspirátorů nenašel tu (ve svý podstatě nejpravděpodobnější a na rozdíl od blábolení o zbytcích super-termitu v troskách WTC v podstatě nevyvratitelnou) teorii, že se všechno událo tak, jak říká oficiální verze, jen teda piloty letadel, který skutečně milovali Alláha a USA považovali za Velkého Satana, najala přes pár prostředníků CIA nebo americká vláda nebo bůhvíjakej iluminát či dva.

 

«
»