#140 CIZÍ POČÍTAČE

Posted: Červen 16th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 Comments »

Protože jste byli moc hodní (ptala jsem se vaší mámy a všechno vim), připravila jsem dnes pro vás další double hate. Možná jste čekali, že se tu dneska budeme věnovat stávce, stávce dýdžejů… Ne. Já teda rozhodně ne, vůbec se mi nechce  se k tomu vyjadřovat veřejně a zcela off-stávka-topic mě dneska zrovna serou cizí počítače. Let the IT hates begin!

1) Prosimtě můžu si na chvíli půjčit počítač? Jo ty máš vlastně tenhle počítač, né nic, v pohodě, já to nějak… Doprdele to se ten word bude fakt otvírat půl mýho mládí? A kde máš tuhle klávesu? A kde se tady podívám do mailu? Meh. Tyto cizí počítače mě opravdu dokážou rozklepat, jejich majitelů je mi líto a v duchu už se omlouvám tomu svýmu, že jsem se na něj kdy zlobila, protože můj MacBook je vlastně dost v pohodě, umí spoustu fajn věcí a když je nejhůř, můžu ho umejt odlakovačem – no kdo z vás to má?

2) Kdo z vás to má? TYVOLE. Prosimtě můžu si na chvíli půjčit počítač? Tyjo, na něm se píše tak krásně, jak je to možný? A ta rychlost, všechny dokumenty a stránky se otvírají snad ještě dřív, než na ně kliknu. Tolik volný paměti? To máš můj obdiv, taky bych chtěla (mít externí harddisk)… No tak kdybych měla stejnej počítač jako ty, bylo by to celý asi úplně o něčem jinym, práce by mi šla od ruky, práce by mě bavila, všechno by mě bavilo a nic by nebylo nemožné. A já musim trpět se svym stařičkym posranym Macbookem, kterej funguje jen silou vůle a někdy ani to ne, nemá moc příjemný klávesy a prostě nevim, ostatní počítače jsou oproto tomu mýmu 100% nějak vylepšený, mě natruc.

Tak tenhle pán má ten ideální schizofrenickej výraz. Co myslíte – dívá se na ten počítač obdivně a láskyplně nebo by ho nejradši někomu omlátil o hlavu?

«
»