Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #204 ŽE FURT NEVÍM, KOLIK STOJÍ TA RYBA

#204 ŽE FURT NEVÍM, KOLIK STOJÍ TA RYBA

Posted: Září 16th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 20 komentářů »

Jedna z 1000 věcí, které o mně (možná) (ne) víte, je fakt, že mám ráda devadesátky. Je to VSL a miluju to komplet všechno. TV, hadry, estetika, účesy, osobnosti, události a hlavně hudba. Jenže všechno má svý pro a proti.

Jednou z nejvýraznějších a dodnes fungujících kapel je bezesporu SCOOTER. Hajpa, hajpa, HP (= Harry Potter since 90s, biatch…) Baxxter a jeho blonďatý vlasy a mocný pokřik YEEAH, jejich účast v Kobře 11 s písní Abracadabra, definice slova techno, procítěné texty a citlivý přístup k videoklipům… Bylo by to celý skvělý, kdyby ve mně ty hajzli nevzbudili v roce 1998 pocit, že mi něco uniká. Nebo vy snad hergot víte How much is the fish?

Já ne a nikdy mě to nepřestane trápit. Nedá se říct, že by mě nevarovali, v úvodu této hymny totiž EjčPí říká, že chase is better than the catch. Po třinácti letech už s ním asi nemůžu souhlasit, chase po ceně ryby už mě notně znepokojuje. Ptala jsem se všude, volala jsem na 1188 a psala jsem do Bravíčka – nikde jsem se to nedozvěděla, nikde to nevěděli. Trapas.

Takže Baxxteře a spol., jestli vám záleží na počtu fanoušků, přestaňte dělat fóry a přiznejte, kolik ta ryba stála. Nebo se stane něco hrozného (=odlajkuju vás na Facebooku a minimálně rok si vás neposlechnu).

http://www.youtube.com/watch?v=tHOgkgnZAdc&ob=av3n

(pro změnu nefunguje vkládání videa, ale tady máte aspoň zajímavej komentář)

«
»