Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #212 SILONKY V BOTÁCH S OTEVŘENOU ŠPIČKOU

#212 SILONKY V BOTÁCH S OTEVŘENOU ŠPIČKOU

Posted: Září 29th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 43 Comments »

Tzv. babí léto. No proč ne, vzhledem k tomu, že tohle léto nebylo léto, můžeme bejt rádi, že máme kousek dobrého počasí alespoň teď, na podzim. Všechno by to bylo v zásadě zalitý sluncem (doslova). Jen kdyby tato roční doba nesváděla lidi k neodpustitelným estetickým prohřeškům.

Ráno lehká zima, přes den teplo až horko, večer chladněji a v noci ještě o trochu víc chladněji. Ano, je to trochu náročnější úkol, vymyslet si takový model, ve kterém vydržíte všechny výkyvy počasí. A samosebou to není jen o šatech, ale i o obuvi. A tím se dostáváme k jádru hejta. Šikovný člověk si prostě najde jednoduchý, leč účinný způsob jak si s tím poradit. Pánové většinou zvolí obligátní ponožky v sandálech (věc tak příšerně samozřejmě příšerná, že vás nebudu urážet tím, že bych na ní psala hejt, to je snad jasný) a dámy se nebojí vokázat nechutnou / neexistující pedikúru  v botách s otevřenou špičkou, navíc pokrytou jemnou vrstvou tenké „tělové“ punčochy.

Obecně nejsem moc fanynka botiček s otevřenou špičkou, to je pravda. Všechno se dá ale vydržet. Všechno až na oprýskanej červenej lak na prstech u nohou, které se mačkají v botě tý starý paní, co s ní čekáte půlhodinovou frontu v Tescu a celou dobu vám jde jen o to, jestli stihnete počkat domů anebo se poblijete ještě u žvejkaček před pokladnou.

bleh.

«
»