Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #973 ÚNOS NEVĚSTY

#973 ÚNOS NEVĚSTY

Posted: Srpen 18th, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 10 komentářů »

Mám svatby rád. Je to krásnej rituál, na kterým jsou lidi veselý, ožralý a milý, a i když si daj některý z nich v noci po tlamě, druhej den ráno odjížděj všichni v dobrý náladě. I tyhle líbivý sešlosti ale maj svý opakující se slabiny, zrádný místa, kterým je rozhodně dobrý se vyhnout. Někdo nesnáší hostinu bez svatebčanů, jinej samohrajkáře a zoufalý lokální DJe, se kterejma se domluvíte, že nebudou hrát žádný česko-slovenský shity a oni vám do hlavy přesto naroubujou kompletní diskografii Tublatanky.

Mě ale nejvíc sere únos nevěsty: Rádoby humorná akce, kdy pět ožralejch pobudů nasadí do žigulíku rozvernou nevěstu a odvezou ji kamsi do řitě, aby si tam prolili pajšl dvěma panákama a s hurónským smíchem za sebe nechali zatáhnout útratu od přinasranýho ženicha.

Hotová estráda to je, to mi věřte! Grandiózní hra na četníky a zloděje, nebo spíš na roztomilý rebely a přísnýho Sherlocka, která má ale jednu velkou nevýhodu – většinou je totálním killerem zábavy. Deset dementů se někde baví, zatímco dalších sto svatebních hostů znuděně čumí na prezentaci fotek dvou hrdliček, který se kamsi vypařily a nechaly všechny ostatní napospas chlastu a zbytkům upečenýho prasete.

Dokážu ten únos pochopit ještě na malý vesnici, kde nevěsta tak trochu plánovitě potká v tý jediný útulný hospůdce na návsi všechny chlapáky, co ji v minulejch letech za seníkem prohrábli a teď už ofiko nemůžou, no a pak se dopotácí manžel a za odměnu jim zatáhne rundu panáků. Jenže kdekoliv jinde je tenhle únos píčovinou, co umrtví rozjetou party ještě spolehlivěji než okázalý rozbalování svatebních darů, kdy se babičkám dojatě děkuje za šicí stroj i voucher do Lidlu.

Je to nelogickej zásah do večírku, ze kterýho se už žádná veselka obvykle neprobere, páč každej, kdo nebyl v partě únosců, už šel buď spát, nebo nasraně hučet to servírek.

Na druhou stranu během letošní sezóny jsem ani na jedný z těch zhruba dvanácti svateb, na který mě pozvali, únos nevěsty nezažil. Vyplývaj z toho dvě dost milý věci: Zaprvý že i do svatebního segmentu zjevně dorazil rozum a vkus a únosy v něm vyšly z módy. A zadruhý že můj stroj času funguje, páč kapsle s tímhle vytištěným hejtem, kterou jsem poslal do minulosti, k těm zhruba dvanácti párům snoubenců evidentně zavčas dorazila.

«
»