Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #948 „KLAUS JE BUZNA“

#948 „KLAUS JE BUZNA“

Posted: Červenec 7th, 2015 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 25 komentářů »

Je jasný, že na tenhle hejt mělo dojít dřív, ještě v dobách, kdy Václav druhý seděl na trůně Pražskýho Hradu. Klaus dneska sešev z očí sešel z myslí, takže věta zmíněná v nadpisu zaznívá méně často, protože běžnej frustrát si dávno musel najít jinýho viníka, co může za jeho posranej život. O víkendu jsem ale zahlídnul Klausovu fotku z Varů, an se prochází po kolonádě v růžovym polo tričku, což samozřejmě vzedmulo novou vlnku se starym obsahem a připomnělo mi, jak mě přisuzování homosexuality bejvalýmu prezidentovi nebetyčně sere.

Jednak je to typická nevyvratitelná informace. Co by se musel člověk přesvědčenej, že je Klaus teplej, dozvědět, aby ho to přimělo změnit názor? Kdepak, žádná taková informace neexistuje: když Václava vyfotili s blonďatou letuškou, bylo příslušnejm osobám ihned jasný, že je to jenom zástěrka, kterou vymysleli nějaký mediální poradci, aby Klaus začal působit jako heterák. Ale na nás si nepřijdou, chichotali se dotyční, my přece víme, kde je pravda. Čistě z hlediska Occamovy břitvy: kde jsou ty údajaný zástupy Klausovejch milenců z osmdesátek? Proč už dávno některej nedemaskoval Kikinu informací, že má Václav na pravý půlce mateřský znamínko velikosti mexickýho dolaru, he?

Ale čert to vezmi, i kdyby Klaus miliónkrát teplej byl, co je komu kurva do toho? Ať už je člověk prezident, doktor nebo metař, je podle mě úplně jedno, jestli ve volným čase strká lofase do ženský vagíny, chlapskýho anusu nebo do díry vytvořený v televizním přijímači, ze kterýho hovoří Saskia Burešová.

Nejvíc mě ovšem sere to, od jakejch lidí jsem větu v nadpisu slyšel nejčastějc. Když to kdesi v Horní Dolní hřímá stréc, jehož myšlenkovej obzor zahrnuje pouze nadávání u zpráv a deset kousků Na Růžku, je mi to vlastně jedno. To je jiná sociální skupina než jsem já, naše světy jsou prostě natolik mimoběžný, že nemá smysl se tim jejich jakkoliv vzrušovat. Blbý ovšem je, že Klaus byl vždycky přirozenej nepřítel tý miliónkrát skloňovaný pražský kavárny, která má jinak k homosexualitě postoj zaplaťpámbu velmi otevřenej.

Slyšet hrdýho heterosexuálního voliče TOP 09 nebo Zelenejch, kterej spojení „tradiční rodina“ považuje za sprostý slovo a už v březnu si rezervuje místo v první řadě Prague Pride, jak říká, že Klaus je zasraná buzna, mi totiž připadá na přesdržku mnohem víc než názory toho výše zmiňovanýho strýce.

«
»