Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #224 OKÁZALÁ RANNÍ PTÁČATA

#224 OKÁZALÁ RANNÍ PTÁČATA

Posted: Říjen 17th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 23 Comments »

Dobře, tak umíte vstávat v sedm ráno i v sobotu a neděli, kdy máte volno a kdy nic dělat nemusíte. Chápu, asi se o to nemáte s kým podělit, což vás sere. Nebo trpíte nějakou chronickou nedospavostí. A tak si to alespoň vynahradíte tím, že počkáte až vstanu (hardworking everyday), která mám konečně taky jednou právo spát dokdy chci, pokud ten den nic nemusím a začnete dělat trapné/ohrané vtípky = prudit = štvát mě.

(čas 11:45)

„Dobré odpoledne, milostpaní“

„Se nám nechtělo vstávat, có?“

„Tak ale pojďte ven, je tam nádherně, šup šup!!!“

„Že já tam půjdu za tebou a seberu ti peřinu?!“

„Snídaně? Myslíš večeře, ne?“

Au. Auuu. Chápu, že disciplína je nutná, pravidelné vstávání zdraví prospěšné a nemyslete si – neznám lepší věc, než se ve všední den probudit třeba v 6,30 a mít náskok před zbytkem světa, tomu dávám jasné srdíčko! Ale kristepane – je mi 22 let a když mám volnej den, tak mám volnej den a i kdyby venku byla scenérie jak z reklamy na Milku, já nemusím nikam. No vážně ne! Kdyby se mi chtělo, můžu až do opravdové večeře koukat na Amerika hledá topmodelku, na pohádky nebo si můžu číst, můžu uklízet nebo vařit anebo taky nemusím dělat nic a taky si můžu povídat nebo můžu spát.

Děkuju ti, panebože, že si mi do blízké rodiny a okolí nadělil soudné lidi, kteří mi tohle nedělají a že to tudíž nic co bych musela hejtovat pravidelně. A prosím nedopusť, aby do mě kérovali moje děti. Díky!

«
»