Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #936 PEJSKAŘI

#936 PEJSKAŘI

Posted: Červen 10th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 9 Comments »

Pejskaři. Tradiční český kmen, kterej v tý televizní sérii setsakra schází. Kam se na pejskaře hrabou lidi, co melou o pánu Ježíšovi nebo o Crossfitu – na nekonečný pindání o čtyřnohých kamarádech nemá NIC.

Lidé, kteří jsou obrostlí psí srstí, po kapsách nenosí drobné, ale psí piškoty a pytlíky na hovna. Neřeší kam jít večer ven, kdo s kým chodí a co novýho ve světě. Jejich životní režim je podřízen té němé tváři. Ven se půjde do parku. Kdo s kým chodí – jak jako? Na procházku? A ve světě je novej tak max. druh granulí, kterej si to naše psisko moc oblíbilo.

Pejskaři se s vámi rádi dávají do řeči, ale nemyslete si snad, že je zajímáte vy. Pejskaře zajímá především, jak vám během krátkého setkání nad čoklem sdělit životní příběh jejich fenky Ajšy. Od porodu, přes štěnecí léta, po pubertu, veselé historky ze cvičáku až po dospělost a smrt. Protože to, co se vám zrovna snaží sežrat nohu, není Ajša, ale Gejša, Ajšu jsme měli před ní a o Gejše si teď vyslechnem to samý v bleděmodrym.

Pejskaři jsou povzneseni nad nicotné standardy prvního světa typu čisté oblečení, voňavý domov nebo uklizené auto. Někde totiž musí být ráj lidí zvířat a snů, tak proč ne u pejskařů v srdci, popř. v posteli?

Pejskaři nepoužívají modifikované vystupování jen na sociálních sítích, nýbrž i na veřejnosti. Kam se na ně hrabou matky z mimibazaru – páníček dokáže mluvit za svého psa stejně erudovaně, jako vystudovaný loutkoherec za svou loutku.

Tohle všechno je samozřejmě dost hrozné, ale víte co je úplně, úplně ze všeho nejhorší? Když celý život odmítáte psa byť jen pohladit, když se smějete všem pejskařům, kteří pronášejí blbosti typu „náš pes si čte pesemesky“, když víc věříte v jednorožce než v to, že by vás něco takového mohlo potkat… a pak se stanete jedním z nich. Achjo.

 enhanced-7553-1412095164-37

Kdybych na vás teď někdy mluvila stylem Hodnej, Nesmíš, Fuj nebo Šikovná, tak mi to, prosím, odpusťte. Snažím se zůstat lidskou bytostí, ale nemůžu za sebe teď prostě 100% ručit.

«
»