Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #820 TOI TOIKY

#820 TOI TOIKY

Posted: Srpen 11th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 11 Comments »

Léto zatím ještě nekončí a je proto docela možné, že se chystáte někam na fesťák, k vodě nebo aspoň na pivo na náplavku a že se, stejně jako já, už teď nemůžete dočkat dalšího pobytu na pročůrané mobilní toaletě. Člověk nemusí bejt zrovna vysazenej na hygienu, aby měl z návštěvy toi toiky osypky (a kdo ví, co všechno se tam vlastně dá reálně chytit). A jasně že v místech typu náplavka, kde není žádný čůrací les/křoví, je senza mít vůbec nějakou možnost si odskočit, ale to ještě neznamená, že by ta možnost byla bůhví jaký terno.

Přeskočme všechny výhody a pozitiva, které nám existence toi toiek přináší, od toho tu nejsme a pojďme rovnou k jádru hejtu. Sere mě, že většina toiek jsou mateřskou firmou zapomenuté případy. Nelidský smrad, který se z nich už několik let line se nedá vydržet jinak než se zadrženým dechem a dýcháním přes mikinu, kterou si nějak dokážete umístit před pusu, ale i když se vám ten odér podaří minimalizovat, stejně víte, že v tom smradu prostě stojíte. Pfuaoj!

Pokud sebou nemáte kapesníčky, máte smůlu. Toaletní papír tam naleznete asi v jednom případu ze sta, ale ten pocit, když se to povede… takhle nějak se asi cítěj lidi, co vyhrajou Šťastných 10. Další zradou jsou pak toiky, kterým moc nefunguje zajištění dveří. Přes četná ujištění, že jsem to pořádně zaklapla, mě minule z balancování nad černou dírou (na toice se NIKDY nesedí) vyrušili tři chlapi, protože za ten směšný mechanismus stačí jen trochu víc zabrat, aby se z toho stal den otevřených dveří. Na druhou stranu si furt ještě dobře pamatuju tu převrácenou toi toiku kdysi na Rock For People. To, že bych se v něčem takovém ocitla, mě dodnes budí ze spaní – oproti tomu je čůrání před publikem úplná pohodinda.

Proč jsem si proboha nedošla doma…

«
»