Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #819 LIDI, CO SI CHTĚJ PLÁCAT

#819 LIDI, CO SI CHTĚJ PLÁCAT

Posted: Srpen 7th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 15 komentářů »

Máloco ve mně tak spolehlivě spustí dávivej reflex jako výzva „Pojď si plácnout“. Když se se mnou někdo chce žoviálně otlapkávat a huláká na mě, ať si s nim dám pět, věnoval bych mu tak leda pěst.

Samozřejmě že v tom má svůj podíl fakt, že mám rád svůj intimní prostor a jsem jakoby hygienicky cimprlich. Tak jako nerad piju ze stejný flašky po jinejch lidech, abych nemusel srkat jejich potapěče, tak jako jsem se musel vždycky utřít, osprchovat a odvšivit poté, co mě na rodinným srazu oslintaly všelijaký tetky, tak nevyhledávám bezdůvodný doteky s jinejma lidma. Jasně že s hezkou holkou bych si plácl raději než se somrákem, co má na všech končetinách svědivou vyrážku – ale plácnout si většinou chce ten somrák že jo.

Teda pro mě za mě, ať si každej plácá, co je mu libo. Ať si lidi dávaj pěstičky i ramínka, klidně ať si hladěj plešky a lechtaj bradavky, ale ať mě do prdele nenutěj, to dělat s nima! Protože to je přesně to, co mě na plácání děsivě sere! Typan zvedne hnátu, protože nastala tak čupr situace, že je její čuprovitost naprosto nezbytný stvrdit znělým plácnutím, no a čeká že se nadšeně přidám. Čímž mě jako ortodoxního antihajfájvistu vystavuje do nepříjemný situace, kdy si buď neplácnu a budu před všema za arogantního čuráka z Prahy, anebo si pokorně plácnu a sám sebe zaškatulkuju jako pokryteckýho šulína z Brna. A fakt nevim co je horší.

Myslel jsem si, že tuhle aktivitu dostatečně zprofanoval Barney z How I Met Your Mother, ale leda prdlačky. Tihle plácalisti se pořád zjevujou v novým a novým podání, přichazej nepozvaní a mizí bez poznání, že je jejich činnost projevem narcistního sebepotvrzujícího buranství (aspoň to říkaj příručky psychologie). Je zajímavý, že když to naši západní sousedi onehdy naplno roztočili, zapamatovali jsme si, že není dobrý dávat dětem jméno Adolf, česat si patku napravo a zastřihávat si pod frňákem malej knírek. Že ale není dobrý zvedat nahoru ruku s touhou, aby ji ostatní povinně zvedli jakbysmet, na to se nějako zapomnělo.

«
»