Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #818 ŽE (UŽ) NEMÁM (TOLIK) PIHY

#818 ŽE (UŽ) NEMÁM (TOLIK) PIHY

Posted: Srpen 1st, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 15 komentářů »

Nemyslím tím samozřejmě nějaký odporný přerostlý a potenciálně karcinogenní mateřský znamínka (v některých případech spíš znamení), to tak! Myslím tím, samozřejmě, takový ty sexy malý roztomilý pihy na obličeji, popř. i na ramenou (ideálně v kombinaci s decentním opálením). Ty pihy, který jsem jako dítě měla celoročně – a který jsem tehdy tolik nenáviděla, achjo.

Protože pihy v dětství zas takový terno nejsou. Sice mi snad každej dospělák říkal, že pihy jsou ze všeho nejlepší, ale těžko tomu uvěřit, když furt někde slyšíte, jestli jste se náhodou neopalovali přes cedník a nepihovaný dementi ze školky se vám kvůli nim nonstop smějou.

Strávila jsem hodiny před zrcadlem, představovala si, že nemám pihy a že je můj život najednou skvělý. Strašně jsem chtěla bejt jako Pipi, dlouhá punčocha, která byla cool, bohatá, s vlastním barákem a opicí, ale hlavně byla ráda, že má pihy! Zatímco já bych si pro krém proti pihám tehdy snad i začala uklízet pokojíček, ona ho v tý lékarně hrdě odmítla! A nikdo se jí kvůli pihám neposmíval…

Times They Are A-Changin‘ a z „hnusnejch pih“ se najednou stalo něco nesmírně žádoucího, zajímavého a pěkného a nikdo už se mi kvůli nim nesmál, naopak! Holky mi záviděly, kluci chválili, ale to už bylo pozdě… Po letech intenzivního modlení mi celoroční pihy skutečně zmizely, zůstaly jen ty sezónní. Tak třeba Š. se náramně divil, když jsem mu po půl roce chození řekla, že jsem vlastně pihovatá a nejspíš to uznal jen proto, aby měl klid. Bůh zřejmě skutečně trestá splněným přáním.

Strávila jsem teď několik dní na slunci, riskovala další úžeh, úpal, ošklivé spálení a nevzhledné skrny od potu, ale vyplatilo se. Nějaké pihy se mi na obličeji přeci jen nakonec objevily. Ještě tam jsou. Ještě furt to umím!!! A když se budu teď zase několik let modlit, třeba mi tam vydržej i přes zimu. Prosím.

Chci OKAMŽITĚ zpátky svoje hezký pihy – takhle by to nešlo, nechat mě s nima přetrpět jenom to zlý a pak, když by to konečně mohlo bejt dobrý, je nechat zmizet. Mám na ty pihy nárok.

«
»