Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #802 HOLKA DĚLÁ STRIPTÝZ A V TOM PŘIJDE DO JEJÍHO POKOJE OTEC

#802 HOLKA DĚLÁ STRIPTÝZ A V TOM PŘIJDE DO JEJÍHO POKOJE OTEC

Posted: Červen 20th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 8 komentářů »

Apple produkty zdarma už jsou všechny rozdaný, takže je čas na další hejt pro lidi, který se na internet připojili předevčírem. Protože tadyta holka se mi na FB zídce objevuje už asi čtvrt roku a trochu mě to začíná znepokojovat. Co by se v tom videu asi tak kurva mělo stát… Přijde táta a rozdaj si to? Přijde táta a seřeže jí? Svlíkne se i táta? Víte co se doopravdy stane? Tak maximálně to, že všichni na Facebooku zjistí, že jste nadržený ouchyláci, kterým zvědavost pomátla hlavu natolik, že asi zapomněli na to, kde zrovna jsou (a že jsem byla skutečně V ŠOKU jak decentní lidi chtěli zjistit, co se stane, když holka dělá striptýz a v tom přijde do jejího pokoje otec…).

Já chápu, že na Facebooku bejvá dost často nuda. Statusy vo ničem, fotka Zemana a jeho ženy u maturit, videa prvních krůčků dítěte, jehož rodiče sotva znáte a pozvánky na první koncerty manželů vašich dávno ztracenejch spolužaček ze školky… Takže když se tam jednou konečně objeví něco, co alespoň trochu zavání nevšedností, tak na to všichni klikaj hlava nehlava. Ale člověk nemusí bejt zrovna expert, aby se naučil, že na něco se klikat prostě nemá. Jasně, někdy to umí bejt pěkně rafinované, ale většinou se to dá spíš klasifikovat jako náhled erotické fotky + odkaz , kterej doporučuje podezřele moc různorodejch kamarádů + lákavej nebo třeba maďarsky psanej popisek a/nebo otázka Co se stane?! = nestojí za kliknutí.
Pokud vás ale skutečně zajímá, co se v tom pokoji (nebo v nějakém jiném, podobně laděném pokoji) stane, tak na to tu odpověď, prosím, nehledejte na FB. Jsou tu od toho jiné, diskrétnější, často i vkusnější a specializované stránky, kde vaše sexuální zvědavost zůstane ve větším bezpečí a díky kterým pak můj news feed nebude slalomem mezi divnými spamy.
Kdyby se tak tohodle dožila Věra Pohlová…

«
»