#757 HOLKY, KTERÝ SE NIKDY NELÍČÍ

Posted: Březen 5th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 90 Comments »

Další hejt, u kterýho budu za zastydlýho puberťáka a povrchní hovádko. Ale tak už to občas chodí, když se nahlas říká pravda. Tu dnešní mi odsouhlasí drtivá většina chlapů, i když samozřejmě jen v tajnejch dotaznících nebo mimo záznam. Páč kdyby kejhli nahlas, žena je doma seřeže válečkem a k večeři jim podstrčí leda rohlíky na strouhanku.

Donekonečna se může vzývat čistá přirozená krása, ale nikdy se tím nepopře, že líčení posouvá každou ženštinu ještě o jednu úroveň vejš. Je přitom jedno, jestli z baby Jagy udělá aspoň Marfušu, nebo jestli vykopne holku vizáže Andrey Verešový až na level Scarlett Johansson. Pokaždý je to prostě krok hore, kdy je dívčina krásnější a svět díky tomu o kus jasnější. Na šminkách přitom není nic primárně zavrženíhodnýho – je to s nima asi stejný, jako když nepřijdete do práce v upoceným vasilu s flekama od oleje, ale voháknete se do dobře střižený košile. Nejen šaty dělaj člověka. Není k tomu navíc třeba ani kila make-upu: I pár tahů řasenkou a lehkej dotek rtěnky zmůžou víc kouzel než Harry Potter za celý svý bradavický studium.

Proto nechápu, že kdejaká lady tenhle užitečnej nástroj ignoruje. Kdybych se já mohl malovat a nebyl u toho za buzíka, šel bych do toho naplno – připadalo by mi totiž stylový přijít jeden tejden do hospody s ksichtem Brada Pitta, další si tam namalovat Hugh Jackmana a potřetí dovalit za Baracka Obamu. Jenže nemůžu.

Samozřejmě že spousta ženskejch se nelíčí, páč jim to zatrhne jejich přítel s tím, že jsou dost krásný i bez toho. Což o to, možná to chlapec myslí upřímně – ale hádám, že jak naschvál bude ten typ, co si na ulici hlavu ukroutí, aby zkoukl všechny ty zmalovaný štětule, co pobíhaj vůkol.

Tyhle přešlechtěný barbínky, co maj na tváři deset cenťáků tlustou omítku, koneckonců taky nemusim. Furt si ale myslim, že nanést na sebe decentně – a aspoň do společnosti – nějaký to zkrášlovadlo, je stejně cool, jako si pustit biják na plazmě v HD, a ne z ošoupaný VHSky.

«
»