Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #12 POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY

#12 POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY

Posted: Prosinec 16th, 2010 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 komentáře »

„Už nám nedaj pivo, prej jenom panáky“

„Tak mládeži, budeme končit, poslední objednávky“

„Prosím, prosím, prosím, jedno malý, vypijem ho hrozně rychle, fákt!“

„Já už vám prostě nic nedám, mám to zavřený všechno, musim tady eště uklidit, vypadněte už prostě!“

 

Za barem už teď skoro nedělám, ale dělávala jsem. Často. Hodně. Dlouho a do dlouho teda hlavně. Bylo skvělý pracovat už od odpoledne, celej den se srát s lattéčkama a pak mezi půlnocí a ránem, když jste nejvíc unavený, se vám u nějakýho většího stolu sejde parta na káry ožralejch buranů, který odmítaj odejít, přesto že už jste jim třeba hodinu nedali ani vodu z vodovodu. Tak si uklidíte všechno sklo, židle, kávovar, blablabla a už fakt nemáte na práci nic, kromě poklizení toho stolu, u kterýho ten nejvousatější hipízák právě začal zpívat vodrhovačky a ostatní ho doprovázej rukama o stůl. Tabák všude, vajgly a popel z popelníku úplně všude. Tak je fakt po dobrým, po zlým zkoušíte vyhodit pryč, ale oni nasaděj ty nejtvrdší wannabe mužský zbraně (nebo-co-to-jako-má-bejt) a jeden z nich si stoupne moc hodně blízko tvýho obličeje a začne ti sexy?hlasem říkat věci jako kočko no tak, ještě jedno pivo, nebo NE, ruma ruma ruma dej si s náma malýho panáčka, my sme přijeli za martinem a spíme u něj na koleji na jižáku, kudy se tam jede a vůbec pojeď s náma a ty jenom nevíš jestli na tebe ta obluda spadne hned nebo až za 5 vteřin. Když pak vydržíš ještě drahnou dobu pouštět hrůzu, tak se, s trochou štěstí, ozve nic kluci, ta píča už nám nic nelaleje, deme jinam, noo tak se nezlob na nás, vole… parapapapáá I’m lovin it!

vs.

Napadá mě klasická story. Jsem dlouho ve škole a pak se rozhodnu, že si s dvěma kamarádama (žádný riot kamarádi, normální, hodný lidi, který znám už dlouho) zajdem do kina a pak na pivo. Film byl překvapivě dobrej, spolu s vtípkama a hláškama dorazíme na bar a objednáváme si. Všechno je v pohodě, pomalu pochlastáváme, kupujem si cigára… Od srandovních témat skrze ty vážný jsme se dostali k tomu, že je to fakt skvělej večer, skvělej život a skvělej bar, a že bychom si teda jako eště dali jedno pivo než pojedeme domů. Né sorry hale, už zavíráme, fakt. Ale vždyť vy jste vůbec neříkala poslední objednávky, to je snad slušnost ne? Hmmm. A budete platit dohromady nebo zvlášť? Doprdele a proč na baru stojej lidi a maj v ruce TEĎ natočený pivo? Hale to sou kamarádi, víšco, znášto… A dobrej dojem z večera je kde? Nikde, rozplynul se v tom drinku, kterej jsme nedostali.

Hale vimto, známto, já mám taky kamarády, ale pokud ti šest lidí stojí na baru a nijak se v kalení, dělání nepořádku a bordelu neomezujou, tak by tě snad 3 malý piva pro nás, který jsme hodný a jenom si povídáme, nemusela zabít.

…Schizofrenickej Double Hate…

«
»