Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #65 HATEŘI AMATÉŘI

#65 HATEŘI AMATÉŘI

Posted: Březen 2nd, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 2 komentáře »

Možná vám název nic moc neříká, ale určitě je znáte a určitě je ve svém okolí vídáte. Mluvím (resp. píšu) o lidech, kteří se vlastní vůlí a chutí někde ocitnou a pak jsou zčistajasna překvapení, že je to tam tak, jak má bejt.

Ukázkovým příkladem je většina heterosexuálů, kteří si vyrazí do gaybaru a pak jsou v šoku, že tam teda homosexuálové skutečně jsou – WOW, to je teda překlápko!

Nebo lidi, co jdou na tématickou party a pak tam div nebrečej, když mají na sobě ostatní kostýmy nebo že tam doopravdy, přesně tak, jak slibovala anotace, hraje určitý druh hudby. Blbečci, co zjistili, že v divadle se hraje divadlo a pak, celkem marně, hledají někoho, kdo by je pochopil. Vegetariáni v Ambiente. Masožravci v Lehký hlavě.

Nemluvím o těch, které něco sere a jdou tam hlasitě říct svůj názor. Ani o těch, kteří zjistí, že o tom měli jinou představu a jdou si zas po svejch někam jinam. Mluvím o chudáčcích, kteří pak celej večer profňukaj na baru, že nemají rádi tyhlety moderní elektronický hudby, nebo o pipinách, kterým sice došlo, že v nonstopu nemají capuccino, ale místo aby šli spát tak tam budou celej večer pindat o tom, že je tam zakouřeno a že to víno není ani trochu dobré. Není. A nebude. To sis, má milá, měla zajít do vinárny.

Já vím, že snad kromě Jirky Krampola nikdo není dokonalý, ale tohle mě sere. Doporučuju najít si nějakou důvtipnější cestu, než se veřejně nasírat proto, že jste si šli koupit podprsenku do obchodu s oblekama a oni ji tam neměli.

Masochismus je opak sadismu. Je to sexuální potěšení, při kterém je jedinec vzrušen bolestí, která je mu způsobována. Masochismus je pojmenován podle spisovatele Leopolda von Sacher-Masocha.

«
»