Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #439 ŽE MĚ LETOS NENOMINOVALI NA KŘIŠŤÁLOVOU LUPU

#439 ŽE MĚ LETOS NENOMINOVALI NA KŘIŠŤÁLOVOU LUPU

Posted: Říjen 1st, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | No Comments »

Jak asi víte, loni jsme si s Achjo Bitch přišli na pódium hrdě převzít Křišťálovou lupu. Jedinou věc, co jsme pro to tenkrát udělali, bylo oznámení o nominaci bannerem na stránkách a jeden status na Facebooku (nominaci za nás obstaral bůhvíkdo). Dostali jsme diplom (práší se mi na něj na skříni) a těžítko (brácha Achjo Bitch ho používá jako lupu).

A já chci sakra taky těžítko! Malej Attila za chvíli začne lozit a taky by chtěl lupu. Musim teda přiznat, že jsem ve svý neomezený sebestřednosti tak nějak počítal s tim, že nominace se letos zase pořeší sama. Ano, existuje možnost nominovat vlastní projekt, ale na to jsem se tak nějak necítil; jsem zvyklej na to, že věci spíš přicházej, než že bych po nich nějak bažil.

Jó, a vono hovno. Selaví, řekl bych si jindy, ale dneska přileju ještě trochu hejtu do vohně; vedle věcí výbornejch a záslužnejch jsou v naší kategorii i věci, nad kterýma jsem si řekl jedno velký WTF. Nevim, taky je klidně možný, že v kategorii One(wo)man show se smí vyhrát jenom jednou, ale pravidla nominací jsem nikde nenašel a moc se mi to nezdá.

Takže vlastně tohle je takovej hejt na vás, na čtenáře. Málo jste nominovali. Za trest si nepovíme nic o ježkovi. Ale abych nekončil nějak negativně, tak existujou jistý zvěsti, že se Achjo Bitch občas vrací na místo činu, což by třeba mohl bejt impuls pro vás, abyste se příští rok pochlapili. A jestli ani za rok ne, tak holt malýmu Attilovi koupim nějakou ultravychytanou lupu k Jéžišku.

«
»