Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #322 MONIKA ŠIMŮNKOVÁ

#322 MONIKA ŠIMŮNKOVÁ

Posted: Březen 7th, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 1 Comment »

Nevim, jestli víte, kdo je Monika Šimůnková, já to do začátku března taky nevěděl, ale nedávnejch pár článků na idnesu mi to osvětlilo. Takže pokud to nevíte, tahle krasavice inteligentní je vládní zmocněnec pro lidská práva. (Ano, Pepíčku, to je přesně ta pozice, v níž se Michael Kocáb tak dlouho staral o rasovou spravedlnost v Český republice, až si z toho pořídil Lejlu Abbasovou za milenku.)

No, a tahle pani Šimůnková si usmyslela, že připraví zákon, kterej bude zakazovat bít děti do čtyř let věku. A Attila se ptá: ty vole, co to kurva je? Ani mi nejde o to, kde se vlastně vzala ta hranice, která jako by naznačovala, že ztřískat staršího parchanta už je vlastně cajk. (Pepíčku, víš co dostaneš k pátejm narozeninám? Koloběžku, ajfouna a pořádnou přesdržku.)

Ale k čemu jako kurva ten zákon má bejt? Já samozřejmě chápu, že v týhle republice existuje nějaký nenulový číslo týranejch dětí, ale to si jako slečna Šimůnková myslí, že jim tenhle zákon nějak pomůže? Hovno. Na potrestání týrání dětí máme už dost paragrafů; jedinej důvod, proč tenhle zákon vzniká, je ten, aby se mohli scházet členové všelijakejch expertních komisí, u kávy a power-pointovejch prezentací tam mohli mlátit prázdnou slámu, pořizovat zápisy ze schůzek, vkládat je do šanonů a tvářit se přitom, že vykazovaná činnost má nějakej smysl.

A víte, co mi na tom přijde jako prdel největší? Nevim jak vy, ale já abych se cejtil povolanej kafrat celýmu národu do výchovy dětí, tak bych teda rozhodně chtěl nejdřív nějaký děti sám vychovat. Ne tak slečna Šimůnková; je jí osmatřicet a nemá žádný. Ale chce je, aspoň dvě nebo tři. Ze srdce jí přeju, ať je má co nejdřív, jde na mateřskou a přestane připravovat návrhy idiotskejch zákonů.

UPDATE 13. března 2012:
Vzhledem vyjádření samotné Šimůnkové jsem si nebyl chvíli jistý, jestli jsem jí nekřivdil, neměl bych se jí omluvit a tenhle hejt věnovat redaktorce idnes.cz, která dezinterpretovala její slova. Našel jsem si ale i vystoupení Šimůnkové ve zprávách FTV Prima ze 4.3.2012, na základě kterého jsem už přesvědčen, že tenhle hejt má zcela správnýho adresáta. Paní Šimůnková tam například říká: „Mě mrzí, že si na to česká společnost tak hodně zvykla a bere to jako naprostou samozřejmost, prostě děti trestat fyzicky, děti, dítěti dát pohlavek. To považuji za něco, co by mělo skutečně zmizet. U těch nejmenších dětí je to skutečně jako sporné, jestli to má ten výchovný efekt.“ Aha, takže ono je sporné, jestli má něco výchovný efekt, tak to zakážeme? Nevim, jak na tvojí planetě, Moniko, ale mně přijde rozumnější zakazovat až věci, u nichž je nesporné, že výchovný efekt nemají. A ještě jedna perlička od ochránkyně lidských práv: „Víte, spíš jde o to, o takové to symbolické se přihlášení, že nechceme v prvé řadě děti vychovávat tím, že je budeme bít.“ Ty vole, to už je moc! Ukaž mi jedinýho rodiče, kterej chce v prvé řadě vychovávat děti tím, že je bude bít. K tomu se rodičové nemusej symbolicky přihlašovat, protože už to dělaj! Jestli Monika Šimůnková cítí potřebu k něčemu symbolicky přihlašovat, ať tak činí soukromě v lampárně na hlavním nádraží a ne za peníze daňových poplatníků, které by šly použít mnohem užitečnějším způsobem.

«
»