Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #234 SEGWAY

#234 SEGWAY

Posted: Listopad 1st, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 54 komentářů »

Nejúchylnější podoba dopravy ever made. Nenávidím segwaye. Když vidím bandu ohelmovanejch blbečků, jak s tímhle vozejčkem brázděj Prahou, tak se mi v těle probudí všechny ty hejtové buňky a mikroorganismy a brázděj zase pro změnu mým tělem.

Fuj, teď jsem si na chvilku představila, že mě někdo donutil jet na sekvoji centrem města, kolem mý školy a kolem mých míst a všichni mě u toho vidí, jak stojím jak socha na jezdícím podstavci a rádoby se u toho rozhlížím po krásách stověžaté metropole – oh no, předpokládám, že člověk stejně musí dávat pozor na to, aby nikoho nezajel, protože ne všichni chodci jsou zvědavý na to se vyhýbat těmhle debilům.

Díky zahraniční návštěvě t. č. u mojí mámy jsem měla tu smutnou smůlu vidět letáky pražskejch segwayů.Ukázalo se, že nejen že tahle sračka děsivá je nekřesťansky drahá, ale že je zhola nemožné se na ní dostat! Segveje jsou beznadějne vyrezerevované až do roku 2034… Bleju.

Zlomyslný odkaz na konec, muhaha.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=678524

«
»