Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #179 MRŇAVÍ PSI Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334

#179 MRŇAVÍ PSI

Posted: Srpen 11th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 73 Comments » Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334 Notice: Undefined offset: 0 in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 268 Notice: Undefined variable: fontface in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/plugins/related-posts-thumbnails/related-posts-thumbnails.php on line 334

“Haló,” ozvalo se jednou z pavlače, když jsem nechal otevřené vchodové dveře, “pojďte si pro toho kocoura!” Větší z mých dvou oranžových zvířat se se zvědavým výrazem drbalo o zábradlí, v mezipatře nad schody stála paní se dvěma jorkšíráky, co nervózně poštěkávali a báli se sestoupit o jediný schod. Popadl jsem huňáče a odnesl ho domů.

Takže asi tak. Mám mnohem radši kočky než psy. Některý psi jsou taky fajn, ale fakt mě serou ty mrňavý, takový ty zrůdičky, co se vlezou do kabelky. Mrňavý, většinou značně hysterický mrchy (mašle included), co se pletou pod nohy, vztekle u toho ňafaj pisklavym hlasem a člověk má strach, že je zašlápne, a chuť to udělat.

Jak definovat mrňavýho psa? Třeba „pes je mrňavej, když by mu můj kocour dal na budku“. Nebo (Aristoteles by mě za definici výčtem asi nepochválil, ale nešť) takhle: serou mě čivavy, nenávidim bišonky, hnusí se mi krysaříci, děsí mě čínský naháč, bleju z ratlíků!

Sorry, pes je maskuliní, testosteronová záležitost, pes má působit chlapácky. Což tyhle ty parodie na psa nikdy nebudou. (I když nutno dodat, že vlastně každej pes působí trochu směšně, každej pes je jenom taková parodie na vlka…)

V komentářích se těším na ty z vás, co mě nezapomenou ujistit, že oni mají čivavu a je to úplný mazlík.

«
»

Mohlo by vás také srát:

#57 TEENAGEŘI V KINĚ
#384 ŽE NEMÁM ORIENTAČNÍ SMYSL
#634 DVOJKLIK MÍSTO KLIKU


 • Ys Loretta

  V pohode, taky nemam rada psy, prave proto, ze jsou to ‚“testosteronovy zalezitosti“. Velci psy jsou hnusni a mali trapni. Jinak mam uplne milou a inteligentni kocku 😉

 • http://www.facebook.com/marketka.matouskova Markétka Matoušková

  Já mám kočíču a jakej je to mazlík! 😀

 • Gamer

  Inteligentní kočku 😀 Ty dvě slova nejdou dohromady.

  • Oy

   Kocky jsou spis vychcany :)

   • Jarmil Mikulik

    Kočky jsou vlastně povahou takoví hadi. Pěkně zlý a zlomyslný mrchy, jen to maskujou hebkým kožíškem. Vsadím se, že kdyby měly místo kožichu šupiny, určitě by tak populární nebyly. 8)

    • http://www.facebook.com/vinsroman Roman Bořek Vinš

     a kdyby hadi štěkali a uměli aport tak by populární byli? ježiš…

     • Creegl

      Myslím, že o to ani tak nejde(co si budem povídat, ani spousta psů neumí aportovat). De spíš o celkovou povahu těchto zvířat. Pes je věrnej a vybuduje si k svýmu pánovi vztah a chová se k němu jinak právě proto, že j ejeho pán. Kočka je vypočítavá prodejná bestie, která se bude tvářit, že miluje kohokoli kdo jí právě dává jídlo a sotva dožere tak na něj zapomene. V podstatě proti kočkám nic nemám, ale taková je skutečnost.

  • oxxoxx

   já teda nemusím malý psy taky, ale co se týče koček, speciálně toulavejch, tak zlatej každej pes. Můj pes je středního plemene a je fakt, že občas sere, tak jak každej pes občas nebo spíš každej tvor, ale narozíl obd našeho kocoura, tak nečeká jen debilně na jídlo a nemotá se kolem nohy jen když chce nažrat……můj pes chce chodit ven, chce si hrát….chce žít! Naše kočka chce jen žrát, jinak ji nezajímáme, tomu já neříkám inteligence, ale sviňárna!

 • Host

  Tyhle malý hnusky dávám svému králíkovi k večeři.

 • hooblaboobla

  nuz, a ja zase nemam rad macky. su to obycajne svine. a svine ja nemam rad tiez. aj ked vlastne, mam ich nerad o nieco menej ako macky. ked tak na to kukam -- svine su vlastne celkom v pohode. teda az do momentu, kym sa nestanu mackami. macky ja nemam rad..

  • Pepa

   No vidíš, já zas nemám rád Maďary a ty ze Severního Maďarska ještě míň…

   • Sim

    Pepo, no tak… :-)

   • Hooblaboobla

    no a co ja teraz s tym, ty.. pepik? 

    • Anonym

      Ty s tým asi tak to samé, čo my s tým, že nemáš rád mačky.

     • Hooblaboobla

      presne tak. mne je jedno ze Pipík nema rad Slovakov, akurat nerozumiem ani zaboha, preco to potrebuje, a navyse tak neuveritelne originalne pripominat prave mne. rovnako mi je ukradnute, ze niekto nema rad male psy, ci strakate papagaje. vsak ale o to hadam neslo..
      majte sa krasne, lidicky..

     • Anonym

      Nechci mluvit za Pepu, ale přišlo mi, že se ti svym komentářem snažil naznačit, že je každýmu u prdele, že ty nemáš rád kočky.

     • Vrablice

      A bratr ze Slovenska chtěl zase říct, že stejně tak může bejt u p*dele nám to, že nemáš rád psy, milý Attilo. Tohle je hejtovací page, tak si tu může každej hejtovat co chce, ne? Nebo je to tvoje výsadní právo? Já si taky myslím, že v porovnání se psy stojí kočky za hovno, ale i tak je mám ráda.

     • Anonym

      Tohle není hejtovací page, ať už to znamená cokoliv. Tohle je blog mě a Achjo Bitch.

     • 1000vecicomeSERE

      Rika se blog Achjo Bitch a muj. Tedy sebe na posledni misto ve vyctu (otazka slusnosti) a privlastnovaci zajmeno (otazka czhesstinki).

     • Anonym

      Attilův být u prdele co říkat se. Attila být egomaniak a češtinu rád znásilňovat a prznit, tudíž Attila říkat „Tohle je blog mě a Achjo Bitch“ haž do halelujá. Ty jít na peďák a diktáty opravovat: české školství tvuj ty potřebovat. Až ty příště komentovat, něco zajímavější napsat, jinak Attila mazat, Attila si s ty nechtit povidat. 

     • Markéta Dostálová

      Že je to váš blog to vám nikdo neupírá a když se vám nelíbí odlišné názory tak holt zakázat komentáře 😉

   • Hooblaboobla

    uuppss.. ospravedlnujem sa za preklep v slove „pepik“..

 • mjk

  já mám malého neměckého špice a občas se to fakt nedá, jak mě sere -- kvůli štěkání. není snad nic horšího než ustavičné quasi-štěkání malého psa, kterej štěká jen proto, že se vlastně hrozně bojí, jelikož není žádná vazba a agresor (případně nevinná návštěva v podobě čtyřleté holčičky) to přece tuší. ……… (jo a nejsem pedofil, mám malé sourozence, kteří se začínají družit).

 • PAK

  Ad poslední poznámka (proč vymýšlet něco nového, když to Pratchett v Pohyblivých obrázcích vystihl tak pěkně):

  „….Podívej,
  průměrný vlk je chytrý mizera, víš, co myslím? Plný lstivé mazanosti a
  tak dál. Mluvíme o silných šedých tlapách, pádících panenskou tundrou,
  rozumíš?“Gaspoda se toužebně zadíval ke vzdáleným horám. „A o
  pár generací později tady máme Štěňátko Loužičku se studeným nosem,
  jasnýma očkama, lesklým kožíškem a mozkem ochrnutého slanečka.“

  • Anonym

   Aha, já Pratchetta nikdy nečetl…

   • Martin Brukner

    to je škoda je to genialní čtení a ještě do svého světa bez sebemenších servítek vkládá problémy světa vlastně spíš takové mini hejty 😀 

 • Jarmil Mikulik

  Pche, kočky… K tomu snad ani není potřeba nic dodávat. 8)

 • Oy

  Aneb pokud to lze prekopnout pres plot, neni to pes.

  • andy

   Oy, to není moc hezký… Oi Oi Oi…

  • sweet nightmare

   když to př štěkání poskakuje, není to pes 😀

 • Sue

  Musim (se rada) zastat kocek. Ze jsou mrnavy psi otravny je znama vec. To nekonecny nafani, co zni jako rev, neustaly se pleteni pod nohama, coz prinasi nutnost se pod ne koukat 24/7, je vazne neprijemny. Psy dokazu tolerovat, pokud nejsou rozmazleny, tupy, neloudi, nestekaji, neknuci a nedelaji vsechny dalsi k silenosti privadejici veci, ktery kocky proste nedelaj. Taky mam inteligentni kocku, ktera nevysira, a ze by to byla svine, jak je tady nekteri oznacujou, bych fakt nerekla. Kocka se „vychovava“ skoro sama, zatimco kdyz nevycvicite psa, je to v prdeli. A tyhle maly krysy sou proste nevycvitelny. Takze s timhle hejtem naprostej souhlas.

  • suloco

   Psy dokazu tolerovat, pokud nejsou rozmazleny, tupy, neloudi, nestekaji, neknuci a nedelaji vsechny dalsi k silenosti privadejici veci, ktery kocky proste nedelaj.

   Vtipné, taky jsem ochoten tolerovat kočky pokud: nejsou rozmazlený, bezohledný, majetnícký, neotíraj se neustále o nohy, nedrápou všechno kolem, nelezou na linku (blee), na stůl, na polyčku, za nábytek, nemňoukaj, neprskaj, nepořádaj nad ránem ‚závody‘ a neserou do těch odpornejch domácích catshitterů, ze kterejch se obrací žaludek ještě za dveřma na chodbě. Doma mám inteligentního psa, kterýho jsem s minimem úsilí naučil vše potřebné. Raději než kočku nějaký pěkný nábytek, s tím má člověk hlubší vztah. 😉

   • 4Alas

    Jo, například polyčku :)

 • http://www.facebook.com/josef.hrma Josef Hrma

  Jak říkal kolega: „Pes má vypadat jako pes. Když ho můžeš nakopnout přes plot jako balón, tak to není pes.“ :)

 • Voskakarel

  parodie na vlky to sice jsou, ale některý ty parodie sou takový hovada, že vedle nich i ten vlk vypadá jak když je on ten malej 😀

 • http://www.facebook.com/people/Tomáš-Musil/1484568360 Tomáš Musil

  hele taky nesnáším malý psy a to včetně teriérů až na jednu rasu -- Bostonský teriér. Na většině fotek co kdy kdo vytvořil šilhá ale jinak je to krásný zvíře který si rádo hraje a zvládne utahat i dogu. Je to spíš takovej boxer jen zmenšenej na čtvrtinu velikosti.

 • Loca

  Já zas nemusím ty velký testosteronový parodie na vlky od chvíle, co se mi jedna ta parodie zakousla do nohy a odmítala pustit (když te kousne čivava, tak jí to aspoň můžeš oplatit, že, a tipuju, že bych vyšla jako vítěz já). Ale ty úplně malý ratlíky za psy ani nepovažuju. Když to uloví potkana -- je to pes, když by to potkan ulovil -- není to pes.
  Jo a kočky jsou mrchy :)

 • tonle

  tenhle hejt mi mluvi z duse. nesnasim maly psy, miluju dogy, dobrmany, ale i pitbully, i kdyz ti nejsou uplne obri.. doma mam dve kocky a ani jedna neni ani mrcha ani svine. jsou to osobnosti a podle me se v tomhle kockam zadnej pes nikdy nevyrovna..

 • Calwen

  Přesně tak, Attilo, mluvíš mi z duše, hlavně tím posledním odstavcem! 😉

 • Zebra

  Cau Attilo, here goes. Mam čivavu a je to úplný mazlík :-)

 • Johnny

  (I když nutno dodat, že vlastně každej pes působí trochu směšně, každej pes je jenom taková parodie na vlka)

  ale hovno, v přírodě je psovitých šelem bambilion…

  btw neni teda kočka jenom taková parodie na lva?

  • Johnny

   a vlk je jenom taková parodie na vlkodava:)))

  • Anonym

   No a co, že je v přírodě spousta psovitých šelem? Pes je ochočený a vyšlechtěný vlk. Kočka domácí je maximálně parodie na kočku divokou.

   • Johnny

    ale chápej, vždyť je to lautr to samý… taky jsou kočky s papírama, kočičí plemena a výstavy… kočky malý a kočky velký…  je to věc pohledu(jináč s hejtem naprosto souhlasim, taky mě serou psi velikosti mojí boty.. jen ta poslední věta je dle mě tak trošku mimo..) toť vše a hejtuj vesele dál:)

 • Elleanoir K

  Hlasuji pro prodloužení hejtů, šmelíte to, očekávám na dobu kdy budou hejty jednovětné.

  • Anonym

   Byly i kratší, budou i delší.

   • http://www.facebook.com/eliska.kocianova Ore Gone

    Změna, tak nastavit min. počet znaků. Vím že mě/vás/nás čeká ještě 821 nenávistí  a taky, že to pro vás musí být krutě namáhavé. Ale cítím se hrozně okradená když se po namáhavé vymývačskomozkové práci nedostaví uspokojení v podobě notné dávky vybroušeného jazyka a hutného hejtování  a co teprve když je hejt nemasný, neslaný nebo dokonce příliš krátký, to je kradení hraček dětem, to mám chuť o tom napsat hejt, hejtování na druhou.

    Ale nekárám spíš děkuji, příliš jsem se rozmazlila

 • bambula

  johoo díky za tenhle hejt! konečně to někdo napsal veřejně černý na bílým! mně se ty malý potvory taky nelíbej, to ani nejsou psi, to jsou malé ňafající a třesoucí se napodobeniny! kočky jsou super :)

 • Sentinel456

  nesnáším malý psy, doma jednoho máme, máti mě nutila ho hladit a tak a já ho zkrátka nesnáším. Vždycky když uslyším „hele, podívej se, jak leží/sedí/má legrační uši, hahaha, dones foťák a hejbni kostrou!“ bych nakopávala prdele. Nejlepší je chovat masožravý šneky, rybičky a krevety, mít ticho, klid a doufat, že až ten čokl chcípne a máti si pořídí pět dalších úplně stejných, budu už dávno z baráku (21).

 • klitoris

  já mám čivavu
  a je to príma

 • Jana Vesela

  Mám Cane Corso… :-) a ňafající zmetci u jejích tlap nám lezou na nervy.

 • http://www.facebook.com/people/Vestředuvždyckyjezdí-Nývlt/100000546558854 Vestředuvždyckyjezdí Nývlt

  a já nesnáším debilní chovatele, kteří to, na čem evoluce makala tisíce let a fakt se jí to povedlo, vezme, a tak dlouho kříží bráchu se ségrou, rodiče s potomky, a mutanty navzájem, až z toho vzniknou hnusné porouchané zprzněliny, které by v přírodě chcíply do 48 hodin

 • DementČoklHejtr

  Mám kočku zn. psychopatickej genetickej odpad / 4kg a labrador retrievera zn. milej trotl s papírama / 30kg a můžete hádat, kdo je šéf.

  Psy nesnáším víc než kočky, protože:

  jsou nevychovaný, což je většina těch malejch mrch, protože si je jejich debilní paničky ocicmávaj, místo výchovy

  na sídlištích trousej hovna jak od slona, protože ta křehká blondýnečka/vypatlanej ořetězovanej majitel oktáfky/folskvágna se nebudou s úklidem nějakýho hovna srát, ne?

  • Jan Vydřiduch Patolog

   …ochtáfkyftédéíčku…blondýny minimálně v cayene

 • Kyttka

  Maly psi jsou pekny zrudicky, ale majitele si za to muzou sami. Videla jsem krysarika s dusi rotvajlera (do ted se na ni bojim jen sahnout, i kdyz uz ji chybi sem tam nejakej zub), jorksira vycvicenyho lip nez hlidaci vlcak. Ale to hovadko, co mame doma (nekarej ho, on je malickej, bude se te bat, nechej ho v ty posteli, je mu zima…..), to je zarnej priklad toho, jak z (mini)psa udelat (mega)kretena.

 • BartRambo

  Obvykle těmhle bestiím říkám ‚pětipatrový pes‘. Proč? Protože když ho nakopnu, tak vyletí do pátýho patra!

 • Host

  U nás doma se tomu říká „pes mezi dva chleby“, pokud je to dlouhosrstý tak „smeták bez násady“.

 • Em

  Pes není

  -- něco co překopnu přes plost
  -- něco co se bojí padajícího listí
  -- něco co skáče, když to štěká

  • Werika

   Vivat Jeff Dunham.

 • 1000vecicomeSERE

  Ujišťuju tě, že mám čivavu a je to úplný mazlík.

 • Mona

  Od kdy je pes testosteronová záležitost? Možná tak pro debily, co si chtějí zvýšit sebevědomí. A k té parodii na psa -- třeba taková čivava je mnohem starší než např. americký pitbullteirér, tak nevím jak to může být parodie, když to vzniklo dříve. A parodii na vlka se můžu jenom zasmát 😀 Co je kočka? Parodie na tygra?

  • Creegl

   Pes dle mého názoru není testosteronová záležitost, na tom se shodnem. Ale ty maly uňafany třesoucí se potvory nejsou psi. Klidně si říkejte, že sou roztomily, přítulny -- prostě k pomilování a i když na to mám jinej názor prosim, každej sme jinej, proč ne. Ale ať už to je jaký chce a co chce, není to pes. Za analogii s kočkou a tygrem ovšem dávám palec nahoru.

  • Jan Vydřiduch Patolog

   přesně,netřeba víc slov

  • rrraol

   Kočka je prostě kočka, od přírody. Ale pes he lidský výrobek, pro který jako surovina posloužil kdysi vlk. PS: Já jsem milovníkem psů, líbí se mi, ale ne všichni. Attila má pravdu, pokud nesahá ani po kolena, už se podle mě jedná o zvrácenou zábavu genetického třeštění.

 • http://www.facebook.com/petr.ruzicka.14 Petr Růžička

  Nehejtujte na malý psy, hejtujte na jejich debilní majitele. Protože je to prostě ťuťu ňuňu mrnousek, nemusí se vychovávat. Kulový, o to víc be se měli vychovávat, aby je někdo nezašlápl (z důvodu nepozornosti nebo naschvál, za to otravný štěkání). Psa odstrčit nohou, majitele nakopnot přes plot, ať se probudí

 • Lucie

  Mám radši psy (ne PSY!) a nemyslím, že by nutně musel být chlapák. Malí psi jsou pěkní, no nemyslím ty zakrslé. Ten „štěkot“ je obědzežaludkuderoucí, ale takový yorkšír je dle mě docela roztomilý. Kočky moc nemusím. Jsou vychytralejší, ale to neznamená, že pes je hloupý. Prostě nemám náladu, nebude se s vámi bavit (očekávám reakce typu: ale moje micinka to je úplný zlatíčko hele ta se nechá kdykoli pochovat je to takový ťutíňuníňuňu). Já zase opravdu nenávidím ty kočky, které vypadají jako by jim někdo dal přes držku a stojí tak 100x víc než obyčejná minda (tuším perská).

 • Drago

  není to o psech jako takových ale o lidech -- kdo má malý uštěkaný hysterický bestie? no přece velký hysterický uřvaný … (doplňte si sami). neurotik bude mít neurotického psa, agresor bude mít postrach ulice, sporťák bude mít sporťáka, kliďas flegmatika…beze zbytku platí svůj k svému :)

 • Tomáš Mlejnský

  Mě spíš serou psí pánečci (paničky), kteří prostě nikdy nepřipustí, že jejich pejsánek se chová a vypadá jako Kerberos.

 • maverickcze

  Pokud to skáče, když štěká…není to pes 😉

 • maverickcze
 • Jan Vydřiduch Patolog

  no…tak je zakaž,pořád lepší uňafanej yorkšmírák,než vymaštěnej rotvajler,kterej srazí stojící dítě na roztopený kamna,protože vidí páníčka,pak to křičící dítě ještě kousne,protože si jeho ruku splete s rukou jeho maminky,která po dítěti skočila,že ho odtrhne od kamen,debilní rotvajler to zmerčí a vzbudí se v něm ochranářský pud…oba maj jizvy na celej život

 • Latty

  Když je to menší než můj králík (3,5 kg), není to pes.

  Proto mám malamuta, který má 60kg.

 • Bijin Hyakka

  Jo, tak to jsme dva… nejsem oblíbená protože netahám uječenou čivavu v kabelce….nesnáším to jejich ječení a hysterický třepání se…