Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #180 DEN NEZVEDÁNÍ TELEFONŮ

#180 DEN NEZVEDÁNÍ TELEFONŮ

Posted: Srpen 15th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 13 komentářů »

Netuším, kdo za tím stojí a kdo je koordinátorem Dní za nezvedání telefonu, ale rozhodně jim to teda funguje až překvapivě dobře. DNT (R) se konají čím dál častěji, z čehož ty diletanti mají nepochybně velikou radost, ale já se z toho můžu POSRAT. Nekecám, tohle je úplně ryzí věc, která mě sere až na půdu.

A u mě to není jen o osobních záležitostech, naopak. Když se nemůžu dovolat nějakýmu alkoholikovi, aby se mnou šel na nápoj, nebo když mi to nebere máma, tak se nic neděje, protože na pivo půjdu s někym jinym a máma mi zavolá zpátky asap. Jenže já se živím převážně jídlem a abych na jídlo měla potřebný obnos, tak se ještě navíc musím přiživovat prácí. Prácí, při které se telefonuje hodně a většinou to bývají docela podstatný věci a ne, nedělám v call centru, děkuju za optání.

A to si takhle řeknu ták, teď je ta správná doba na obvolávání lidí, není ani oběd, ani snídaně, ani večeře a ještě navíc je všední den, před sebou mám seznam deseti osob, kterým je nutné zavolat, takže si vezmu mobil a začnu. Začnu a taky rychle skončím… Když je DNT tak vám to prostě nezvedne lautr nikdo a vy s tim nenaděláte ani hovno. Zrovna ve chvíli, kdy se tedy naladím na gsm vlnu a chci to všechno vyřídit, se spustí DNT a jedinej, kdo je pak vyřízenej, sem já.

tůů tůů tůů tůů, nedejbože, aby tam někdo měl nelegrační uvítací melodii, a pak buď pochcaná hlasová schránka nebo takovej ten fatal error sound, že sem se teď teda opravdu nedovoláš, holčičko!

Jasně, ono se to pak nějak uklidní, lidi se začnou ozývat zpátky nebo posílat teď-nemůžu smsky, ale to už je kolikrát pozdě, protože já mezitím vypnula gsm náladu a už mi to nepůjde tak hladce, jak jsem to měla v plánu.

Ale co, já to taky občas neberu, jenže já to alespoň TÍPÁM, if possible…

Ale co, Stejně mě to štve.

Stejně.

4ever.

«
»