Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #100 ACHJO BITCH

#100 ACHJO BITCH

Posted: Duben 20th, 2011 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 2 komentáře »

Po skoro pěti měsících virtuálního soužití si uvědomuju, že založit si s někym blog je skoro stejně intimní a komplikovaná záležitost, jako založit s někym rodinu. Já, jsa osobností komplikovanou a nevyzrálou, bych to rozhodně jen tak s někym nedal; po sto zveřejněnejch hejtech mám ale pocit, že s Achjo Bitch jsme se hledali, až jsme se našli.

Na druhou stranu, když s někym založíte rodinu, musíte počítat s tim, že vás váš partner holt chtě nechtě někdy bude srát; samozřejmě na podobný záležitosti narazíte i u spolubloggera. Třeba původní redakční plán byl, aby měl každý z nás vždycky napsané alespoň dva články do zásoby; Achjo Bitch je ale hodně často smolí na poslední chvíli, což samozřejmě snižuje možnosti nějaký editace. Na druhou stranu je pravda, že ani já občas moc nestíhám (což je mj. i případ tohohle hatu). Aspoň by si ale teda mohla Achjo Bitch trochu srovnat svůj hodně rozvolněnej přístup k interpunkci, abych jí věčně nemusel doplňovat čárky a typografický chyby.

Taky je mladá, to je rovněž dost vopruz. Netrpí třeba kocovinama (kromě těch morálních), což si ze svejch vysokoškolskejch let pamatuju taky; to ale není na věkovym rozdílu to nejhorší. Achjo Bitch je sakra o celejch deset let mladší než já, takže má ještě zářnou budoucnost před sebou; fotbaloví komentátoři by ji označili za vycházející talent, kdežto pro mě už by měli rozhodně spíš slova “za zenitem” než “na vrcholu”.

Zrušila si Facebook, což mě sere nebetyčně, protože teď musim vkládat odkazy na Facebook i k jejím článkům (a přestože většinou bývá přístupná logickým argumentům, můj výborný nápad, ať si založí falešný účet určený jen pro správu naší facebookové stránky odmítla s tím, že když bez Facebooku, tak úplně.) A taky mám pocit, že viděla spoustý věcí, který já jsem ještě neviděl, minimálně Ratatat a The Streets, a má mnohem větší přehled o diktátech moderní doby.

Jo, a nedala mi, když jsem chtěl, aby mi dala!

A přestože mě někdy sere, tak Achjo Bitch rulez, long live and prosper, baby!

«
»