#99 TABÁK

Posted: Duben 19th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 1 Comment »

Chlapci, mládeži, děvčata, kupujte žetony na náš další hate o tabákovém průmyslu, WOOHOO! Nekuřáci (doufám) opět prominou – prominou anebo se můžou demonstrativně odhlásit z naší facebook fan page, například.

Když dlouhodobě nemám peníze nebo když na to mám náladu a čas, kupuju si tabák. Nebo taky když jedu na týden někam do divočiny, kde nebude šance koupit si normální krabičku a protože se docela vyznám, tak vím, že je lepší sebou tahat tabák s papírkama než karton cigaret.

JInými slovy: ocaď pocaď proti tabáku nemám nic, ale co mě začíná srát je poslední městská móda, která spočívá v tom „mít tabák a od ostatních somrovat normální opravdový a pořádný cíga“. A pokud já náhodou tabák mám, tak se mi asi tak zruba ve všech případech, ale kurva nechce balit cigáro tobě. Mám krabičku cigaret – to proto, že chci ty cigarety kouřit a to pokud možno sama. Takže…

1. „Wow! Balenej tabák, ubalíš mi jednu?“ – ti klidně jednu ubalím, ale cigareta to nebude…

2. „Prosimtě dej mi cígo, můžeš si ode mě ubalit!“ – ale proto já tabák nemám, protože nechci, víme?

…takhle ne.

(Pokud seš nekuřák a vydržel si to dočíst až sem, přijmi, prosím, moji upřímnou závist, že ti jsou a budou tyhle zásadní kouřící problémy cizí.)

No a abych nezapomněla – toto se týká notorických rádoby milovníků tabáku („balím si vlastní cigára, protože mi to chutná“ ) a nikoli lidí, kteří mé dobroty a krabičky využívají jen v odůvodnitelných a mimořádných situacích. Oh…smoking these days!

tzv. bez komentáře

«
»