Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #960 KDYŽ SE NEPOSTAVÍ

#960 KDYŽ SE NEPOSTAVÍ

Posted: Červenec 29th, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 14 komentářů »

V životě chlapa jsou tři důležitý milníky, kterýma si prostě musí projít: Když si dá poprvý pivo. Když zajde poprvé na fotbal. A když se mu poprvý nepostaví u pěkný holky, která se před ním zrovna nahá a roztoužená povaluje v posteli.

Áno, je to normální a stává se to. Prakticky každýmu. I když se člověk narodí jako nový vtělení Rosenberga, stačí, aby se příliš vypálil nebo do sebe nalámal moc škopků, a už erektivní tělíska vyhlašujou generální stávku a že prej nepůjdou makat dřív než to prase, co jim šéfuje, vystřízliví. Jenže to už bývá leckdy pozdě – zakázka už není aktuální, maká se na jinejch…

A právě proto uměj bejt momenty, kdy si erekce vezme dovolenou, tak skličující. Jasně, když jí nikdo nezve, tak si klidně přijde a hlásí se co chvíli o slovo, když dojde na hanbatý videa se Sashou nebo Tinou, mohla by svý skillz přímo rozdávat. Ale jakmile se láme chleba, zvlášť tenkrát poprvé, tak to si kuřte, že bude mít velký chutě pláchnout a ukázat se zas až když to budete nejmíň potřebovat.

Tyhle situace umí bejt pěkně frustrující. Což je o to vtipnější, že jedním ze zásadních předpokladů pro mocný a pevný sexuální výkon je příjemné duševní rozpoložení – ostatně proto taky vystresovanejm podnikatelům leckdy stoupaj konta, ale klesaj péra. Jenže když se vám nepostaví, nebo se mu moc nechce, na klidu to nepřidá. No a pak znervozníte. Ale čím jste nervóznější, tak se vám snižuje šance, že se vám v klidu postaví, takže začnete být nervózní i z toho, že jste nervózní a nervózně se zkusíte tý nervozity zbavit, třeba tím, že začnete myslet na to, aby se vám rychle postavil, čímž vzniká divokej kolotoč touhy, chtíče a totální impotence, u kterýho budete mít erekci asi stejně pravděpodobně jako u Chalupářů.

A to je nejvíc k posrání. Nevím, jakej budu mít na tuhle problematiku názor, až mi bude dejme tomu pětadevadesát a nádobíčko prostě aktivní nebude tak nějak permanentně a já budu stát před otázku, jestli si loupnout Viagru, dobře si zapíchat a jako kardiak s velkou pravděpodobností i umřít, nebo holt jet na měkkejše a vystačit si s čokoládou, trávou a hraním si na slepou bábu s pravnoučatama. Rozhodně ale mám jasno v tom, že až se s Emily Ratajkowski konečně domluvíme, že si to vopravdu rozdáme – s ohledem na naše závazky fakt jen jednou jedinkrát, nejspíš v úterý, páč v pondělí chodí na kurz keramiky a na středu už bude mít domluvenej sex s Justinem Timberlakem – tak že ji nejspíš nečeká extatická noc, kdy poprvé zakusí kouzlo vícenásobného orgasmu, ale mnohem spíš rozpačitej a nervózní večer, kdy mi prachvobyčejně „nepůjde hůl“.

«
»