#940 KDYŽ KOUPIM BLBEJ MATROŠ

Posted: Červen 17th, 2015 | Author: | Filed under: Křeslo pro hosta | 38 Comments »

Jsem přívržencem totální legalizace. Představuju si to asi takhle: mám novou holku a chceme strávit víkend v posteli, tak si zajdu do příslušnýho shopu pro trochu kokeše. Čeká mě rodinná sešlost u příležitosti dědečkovýho geburtstágu, což bez masivní porce zabijáckýho skunku nejde přežít. Tak zas zajdu do krámu. Kámoši mě pozvou na soukromý techno, čemuž vždycky pomůže pár barevnejch pilulek s rozličnejma obrázkama. Zajdu do obchodu a pani v bílym pášti s učitelkovskejma brejlema dá ke každý chemikálii příbalovej leták.

Funkci takovejch vysněnejch obchodů dneska simuluje solidní dýler. Příbalovej leták sice absentuje, chemická čistota látky asi nebude taková, jako kdyby byla v zabroušený dóze se státním štemplem, ale dá se předpokládat, že aspoň většinový chemický složení bude jakž takž odpovídat. V zájmu slušnýho dýlera totiž je, aby se za ním aktivní psychonaut vracel.

Jenže občas je dealer holt na jachtě ve Středozemním moři / včera v noci to přeťáp a vyspává / zavřenej, takže našinec prostě někdy musí využít služeb prodejce neznámýho, což je riziko.

Ne, že by mi šlo někdy o život jako mýmu kámošovi, co koupil od nějakýho sráče blbě drtitelnou trávu a když se nastřelil, tak mu ty mrňavý lístečky zablokovaly aortu. Já jen prostě šel po Bangkoku a nějakej mrňavej týpek mi ukázal kus hašiše, já přestal uvažovat jako dospělej člověk, protože kde by se kurva v Bangkoku vzal hašiš, ale ono to vypadalo jako hašiš a vonělo to jako hašiš. Spíš to byl ale karamel nebo nevim, protože jointa to spolehlivě zalepilo a nedělalo nic kromě kobercovýho náletu na plicní sklípky.

A stejný je to se sypkym práškem, je to vždycky zaručenej koks, ale od neznámýho člověka by měl jedinec počítat maximálně s omítkou říznutou trochou pika. Jako samozřejmě, gurmán dá vždycky přednost domácí produkci před nudnou jihoamerickou hipsteřinou. Když si ale o půlnoci kupuju gram koksu, tak doufám, že kolem čtvrtý, maximálně osmý ráno, půjdu spát, a ne že budu ještě druhej den večer vyšplhanej na lucerně na Puškinově náměstí a bát se dolu.

Tenhle hejt pro vás sepsal sick_boy.

«
»