Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #913 DEMENTI V SAUNĚ

#913 DEMENTI V SAUNĚ

Posted: Duben 7th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 34 komentářů »

Dnešní hejt zřejmě nebude věc, která by vyvolávala davovou psychózu a která by tankovala zástupy čtenářů. Netuším, kolik z vás chodí pravidelně do sauny, ale i kdyby to měl být tzv. hejt osobáček, tak mi to za to stojí, protože následující téma je skutečně závažné, alarmující a já už toho mám právě tak akorát.

Do sauny chodím pravidelně teprve čtvrt roku, ale co mi chybí do letité praxe, doháním opravdovou vášní. Bejt to na mě, tak už nemluvim o ničem jinym, nesaunující přátelé se ode mě začínají odvracet, ale to mi žíly nerve, já se do sauny zkrátka zamilovala, ale i zde, v chrámu klidu a relaxace, se najdou lidi, co mi chtěj mermomocí kazit radost ze života.

Tak třeba osoby, který nepochopily, že dveře do sauny se mají otvírat a zavírat co možná nejrychleji. Zrovna předevčírem jsem tam viděla čtyři obludy, který stály drahnou dobu ve dveřích a přemýšlely, jestli jim ta eukalyptová esence voní a jestli půjdou dovnitř nebo zůstanou na půl cesty (asi aby jim nebyla ani zima, ani vedro). Další typickou hrůzou jsou existence, který si do sauny neberou ručník/prostěradlo a sedaj si přímo na dřevo. Proboha, proč!? Celá sauna sedí na něčem, tak jak tam někdo může vejít, sednout si na nic a nepropadnout se u toho nehygienickou hanbou? Nemusím snad ani dodávat, že tito lidé mívají ve zvyku řádně masírovat svou propocenou pokožku a to tak, že na vás jejich tělesné tekutiny dostříknou až na druhej konec lavice, kde se nic netušíc oddáváte blahodárnému odpočinku se zavřenejma očima. Mňam.

Do sauny chodím proto, že to je jediný místo, kde se dovopravdicky odpoutám od všech pozemských starostí. Nechodim si tam pokecat s kámošema, nechodim tam votravovat cizí lidi. To ze mě možná dělá morálního vítěze celý sauny, ale když si hned vedle vás sednou dva hromotluci, co řvou jak na lesy a řešej cikány,popř. proradný ženský, tak je vám to všechno stejně k ničemu…

Helejte já nejsem žádnej mistr ČR v saunování, ale jsou tady jistá jednoduchá pravidla, který člověk může dodržovat i s půlkou mozku. A dodržování těchto pravidel má velký vliv na všeobecnou saunovací pohodu. Prosím, zamyslete se nad nimi předtím, než zas budete pět minut větrat a řvát na svýho kámoše že v tý sauně je asi plno a ať se jde taky podívat. Děkuji.

mentosauna

Veselá kopa, se kterou je radost se saunovat!

«
»