Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #592 BORDEL V POPELNÍKU

#592 BORDEL V POPELNÍKU

Posted: Květen 15th, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 65 komentářů »

Milí nekuřáci. Nechci se dneska bavit o tom, jestli kouření v hospodách jó, nebo né, na to nemám nervy. Ale chtěl bych vás upozornit, abyste se nám kuřákům zkusili alespoň v jedný záležitosti nesrat do života. Když se někde kouří, většinou je na stole taková kulatá věc, teda může bejt i hranatá a vlastně co se týče tvaru, tak se fantazii meze nekladou, ta věc bejvá keramická, někdy plastová, někdy kovová, bezpochyby může bejt vyrobená i z mnoha jinejch materiálů. No a do týhle věci se klepe popel z cigaret a dávaj se do ní dokouřený cigára. To je vše, tádydádydádydá, rozumíte?

Milí nekuřáci, obracim se speciálně na vás, protože neznám žádnýho kuřáka, kterej by tuhle jednoduchou pravdu nedokázal akceptovat: popelník neni vodpaďák. Pokud se u popelníku kouří, zejména pokud se kolem něj pálí jedna vod druhý, do popelníku nepatří nic, co by nebylo vyjmenovaný v minulym odstavci. Pro jistotu vám dám jednoduchej test, správný odpovědi jsou dycky v závorce:

Patří do popelníku žvejkačky? (Ne.)
Patří do popelníku pecky z broskve? (Ne.)
Patří do popelníku posraný plíny? (Proboha ne!)
Patří do popelníku prohraný tikety? (Ne.)
Patří do popelníku stonky konopí, ze kterejch je už palice obraná? (S přivřením obou očí ano.)

Pokud jsou mezi váma chrobný uklízeči, tak specielně ještě pro ně: Když si někdo koupí nový cigára, sundá z nich kus toho celofánu a staniolu a nechá to ležet na stole, dělá to schválně! Neni třeba ten staniol a celofán zmačkat a hodit do popelníku, právě naopak. Je to i ve vašem zájmu, protože když to tam hodíte, někdo, kdo to nebude tušit, to zapálí cigárem a smrdět pod nos to bude vám všem.

A jestli opravdu nezvládáte pochopit, že jako nekuřákům je vám do popelníku kulový, a potřebujete se s popelníkem během večera aspoň trochu pomazlit, dojděte ho někam vysypat, až bude přetejkat, a pak ho šupem hopem přineste zpátky. Děkuju pěkně.

«
»