Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #898 VYPRODANÉ POLOŽKY V E-SHOPECH

#898 VYPRODANÉ POLOŽKY V E-SHOPECH

Posted: Únor 27th, 2015 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 9 komentářů »

Tak já už se teda v životě měla i líp než teď, ale rozhodně jsem se měla i hůř, a tak jako tak zůstávám hrdým občanem prvního světa. Kdybych žila ve světě druhém nebo třetím, tak tu budu psát o trochu jinejch voserech, ale zatím se mám natolik dobře, že do mé pyramidy potřeb prostě patří i to, že chci, aby mi to slušelo a abych nosila hezké věci. Zdánlivě to problém není, najdete si e-shop, objevíte botky snů, zkontrolujete, že na to máte peníze na účtě (i kdybyste do konce měsíce žrali suchej rohlík, tady určitě platí, že shoes before food), jenže OUHA, najednou si všimnete slavnostní cedulky VYPRODÁNO. A začne se ve vás vařit krev…

Proč mi to ty debilský e-shopy jako dělaj? Proč? Aby se pochlubily, že kdysi měly hezké věci? Aby mě nasraly? Abych si mohla představovat zástup šťastných lidí, co choděj v MEJCH botách a smějou se mi, protože já přišla pozdě? Nedejbože, když vám e-shop ukáže datum posledního nákupu tohoto zboží, abyste si mohly ohryzat nehty, páč jste se zpozdili jen o malej moment?

Já ještě pochopím, když ty boty maj, teda až na tu jednu jedinou mojí velikost. To je sice srdcervoucí, ale nenaděláš nic, když zbytek velikostí se povaluje na skladě. Ale proč mě musej deptat s tím, že tam schválně nechaj celou fotogalerii snových šatů/sexy plavek/úchvatných svetrů s okázalým nápisem SOLD OUT? To je to tak těžký to zkrátka úplně odstranit a netýrat mi mé prvním světem podrásané nervy?!

E-shopy maj samozřejmě hrozně výhod, ale klasickej obchod by vás takhle nikdy nevydusil. V nich, za což je mám upřímně ráda, nevisej fotky šatů, co už nejsou na skladě. Vidět něco takovýho v e-shopu je totiž asi takovej pocit™ jako najít v posteli kus bývalého milence (a vy víte, jakej kus myslim) nebo mít před krbem nataženou kůži mrtvýho čokla.

O případech, kdy vše zaplatíte a přijde vám potvrzení o objednávce jen proto, aby se za tejden ukázalo, že ta kabelka už není, ANI NEMLUVIM.

«
»