Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #895 ŽE JSEM NIKDY V ŽIVOTĚ NEPOTKAL MUSLIMA

#895 ŽE JSEM NIKDY V ŽIVOTĚ NEPOTKAL MUSLIMA

Posted: Únor 19th, 2015 | Author: | Filed under: Curvekiller | 104 komentářů »

Vždycky jsem si zakládal na svým všeobecným přehledu a užíval si pozici intouše v centru dění. O to těžší je pro mě být najednou takhle mimo. Sledovat stovky lidí na demonstracích a číst si tisíce nakvašených komentářů, z nichž jasně vyplývá, že je islám zlo a že muslimy tady nechceme. A přitom žít obtěžkán vědomím, že já jsem během svýho života s žádným muslimem nepromluvil.

Přitom bydlim v centru Prahy, pohybuju se mezi světákama vzdělanejma i sečtělejma, co jim leží republika u nohou. Kecal jsem s Horáčkem, Bosákem, Čermákem i Boučkem, čuměl na kozy Ochotský i Czadernový. Ale abych potkal muslima a prohodil s ním víc jak dvě slova, to mi Všemohoucí nedopřál.

Přitom jsem už měl tu čest potkat sympatický nácky, co vláčeli po chodníku za vlasy jakousi padesátikilovou brunetku. Pokecal jsem s cikánem, co na mě vytáhl ve Varech pérořízek a chtěl moji šrajtofli. V sedmi letech mi dal pěstí jeden malej nigga (jmenoval se Olin!). A kdybych měl vyprávět o všech příkořích, co mi během života provedli ty bílý zmrdi, tak jsme tu až do příštího Silvestra.

Pořádnýho muslima jsem ale pořád nepotkal a už vůbec se s nim nedal do řeci. Sere mě to, páč se cítím proti ostatním spoluobčanům méněcennej. Chci totiž znát ty kluky vopálený, co nás bezvěrce postřílej. Co naše krásný kostely, bordely a herny přestavěj na odporný mešity. Co nám zničej naši vznosnou kultůru a všechny ty čičiny, nad kterejma jsem dobrejch dvacet let svobodně honil, zabalej do hábitů a já budu mít po srandě. Jenže já je furt nějak prostě nepotkávám. A ani vlastně nevím, kde bych je hledal – nepočítám-li teda ty tři zoufalce vod nás z kebabárny, co jsou rádi, že si během šichty vydělaj na nocleh a cígo.

Je to k uvztekání. Rád si totiž dělám obrázek dle svejch reálnejch zkušeností. Takhle ale o muslimech vím kulový. Nemám přehled.

Jo, to třeba, když jsem potkal Tomia Okamuru, to byla jiná… jako ne že bych paušalizoval, na generalizace mě neužije… ale prostě jsem měl hnedle jasno, že tihle poloviční japončíci jsou v podstatě prachvobyčejný nenávistný xenofobní plantážníci.

«
»