Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #894 ČSFD

#894 ČSFD

Posted: Únor 18th, 2015 | Author: | Filed under: Křeslo pro hosta | 62 komentářů »

Je důležitý si zachovat ksicht, a na internetu je to taky důležitý. Když se tě v dobrý víře zeptaj, co je tvůj koníček, budeš rozumnej. Neprozradíš nic ohledně svýho paličkování, sokolnictví, nebo mlácení holek bužírkou optickýho kabelu. Je jasný proč, ve všech případech bys byl za kreténa. Řekneš, že máš rád filmy a ty super nový progresivní seriály z Amíku. Pak už nic nemusíš říkat, páč je přece má rád každej. Jseš doma, jseš mezi mezi svejma, a každej tady, stejně jako ty, náramně rozumí režii, scénáři, dramaturgii, kameře, zvuku, efektům a vůbec všemu. ČSFD je jasná volba.

Nebudu se ptát Martina Pomothyho, proč se rozhod ČSFD stvořit ve chvíli, kdy už existovala dost kvalitní IMDb. Je to koneckonců jasný. Ukázalo se to jako dobrej byznys. Jsme přece Češi, takže nejlepší je to, co máme pod kontolou my, kdysi zrazenej, ale o to víc vyvolenej, moudrej národ, ty vole, mám slzy na tváři. Díky založení ČSFD mezi náma povstala filmumilovná komunita Čechů a Slováků, který sice v normálnim životě mimo to sokolnictví rádi mlátěj holky přes půlky bužírkou optickýho kabelu, ale zrovna nemaj žádnou, která by na to přistoupila, a tak si na tom malym československym prostoru, kterej ČSFD poskytuje, vyřizujou svoje účty s filmama, který je neuspokojily tak, jako by je uspokojil ten jeden hezkej spanking.

Mezi uživatelema ČSFD najdete různý lidi. Některý programově snižujou hodnocení filmu verdiktem „odpad“, ještě než ho viděli. Další podlehnou hype a naloží „pět hvězd“ Interstellar, kterej sice ještě neviděli, protože na CAMRIP nebudou koukat, ale jinak už podle traileru poznali, že to bude nejlepší film na světě. Další nenávidí Hřebejka, Slámu nebo cokoliv českýho, protože nejlepší filmy se dělaj v Jižní Koreji. Takže další „odpad“, hurá. A pak je tu skupina lidí, který prostě baví trollit a onanovat nad vlastníma elaborátama, protože tady si jich určitě někdo všimne. Prostě nádherná databáze s naprosto relevantníma hodnoceníma. První je Shawshank, druhej Forrest Gump.

I rest my case.

Stydim se za amatérismus ČSFD pokaždý, když mi někdo ukáže jeho hodnocení. Stydím se za demenci jeho většinovejch uživatelů, a i když tam některý reálný kritici poctivě přispívaj, záplavu nesmyslnejch příspěvků nevytrhnou. Československá filmová databáze, evidentně vytvořená pro hodnocení českejch a slovenských filmů, se proměnila na platformu pro bezuzdnou likvidaci jakýhokoliv českýho, slovenskýho nebo jinak obecně nenáviděnýho projektu, a bohužel, ti samí kritici, který tam píšou, ji pak využívaj jako zdroj pro svoje oficiální odsudky. Protože kdo dělal na sračce podle ČSFD, už nemůže dělat jinde, to je jasný, ne? Dyť to hodnotí odborníci!

Nesnášim ČSFD, už se to nezlepší. A teď mě omluvte, jdu si sehnat optickej kabel.

Tenhle hejt pro vás sepsal ruuk.

«
»