Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #875 KDYŽ SE TĚ HOLKA ZEPTÁ, KOLIK JE JÍ LET

#875 KDYŽ SE TĚ HOLKA ZEPTÁ, KOLIK JE JÍ LET

Posted: Prosinec 30th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 19 komentářů »

A není to putna, kolik komu je? Zjevně není. Člověk si může stokrát říkat, že to každýmu může být šumafuk, ale věk přeci jen je důležitým parametrem, takovým tím lakmusovým papírkem kariérního úspěchu, sociální vyndanosti, životních zkušeností nebo aktuálního indexu šoustnutelnosti. Dvacátníkovi odpustíte snáz než padesátníkovi, že vám nablil na párty do pračky. A u padesátky líp zkousnete, že nezná Hulka s Kapitánem Amerikou, než když to netuší puberťačka.

Každopádně tahle otázka proběhne nespočetněkrát životem každýho z nás. Chlapům se jí čelí snáz, protože když je jim hádáno víc, můžou se považovat za tvory zkušenější, vyzrálejší a ostřílenější. Když se jim tipuje míň, můžou si lebedit nad svým mladistvým vzhledem a energií. Jasně, jsou různý prekérky (třeba když po vás v třiceti chtěj v hospodě občanku zrovna ve chvíli, kdy chcete slečnu oslnit pozváním na dva rumy), pokud se ale na svůj věk zeptá sama ženská, průserem to smrdí tak nějak automaticky.

Jak já to nesnášim! Stojí proti mně sympatická třicítka a já vim, že když se z ní vyloupne osoba mladšího data výroby, bude ze sympatický třicítky najednou přinasraná dvacítka. V tom lepším případě – zažil jsem i dvě holky, co rovnou bulely. A když jí naopak budu hádat míň (a dostojim jednomu z mnoha mouder Sněženek a machrů, mý existenciální bible, totiž větě „Pozor, ženský musíš hádat vždycky míň“), pak budu za trapáčka, co se chce zavděčit a podlejzá tím, že vědomě podlejzá věkovou laťku. Což mi připadá asi tak cool jako přijít za buchtou a zeptat se jí „a pro kterou modelingovou agenturu pracuješ ty“.

Tenhle dotaz mě zkrátka spolehlivě stresuje. Na druhou stranu, jak říkal můj starej známej Roman Polanski, lepší zbytečný stresy a přehnaná vopatrnost, než policajti za prdelí.

«
»