Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #874 REKLAMY NA FACEBOOKU

#874 REKLAMY NA FACEBOOKU

Posted: Prosinec 19th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 17 komentářů »

Internet dává i bere. Dokáže vás odměnit spoustou hezkejch chvil, ale dokáže vás stejně tak potrestat – a to i za ty hezké chvíle. Jednou jste se koukali na cenu pingpongovejch stolů a min. měsíc vám to budou přípomínat všude, kudy kliknete. Cvičně jste se dívali na pár bytů, takže otázky „Stále ještě hledáte bydlení na Praze 2? se už jen tak nezbavíte… Je to samozřejmě trochu trapný, že na vás ze všech koutů vyskakujou nabídky na řemeslníky i půl roku poté, co je koupelna úspěšně opravena, ale rozumim – jednou jste to hledali, takže máte smůlu, ale je to relativně pochopitelné a vysvětlitelné. Narozdíl od toho WTF výběru reklam, které mi předkládá můj facebook. Tam to funguje na jiných a zcela záhadných principech.Nemůžu se zbavit dojmu, že se jim tam něco porouchalo. Buď anebo si někdo v mé nepřítomnosti s mým facebookem ošklivě hrál. Neumím si jinak vysvětlit na základě čeho si někdo může myslet, že mám zájem o kabáty značky Desigual. Nechci dodržovat jedno staré prazvláštní pravidlo, najít svatý grál hubnutí a vyděsit tím lékaře. Nejsem těhotná a pokud je mi známo, o šátky na nošení děcka jsem se nikdy nezajímala. Nechci stavět hnusný baráky na klíč, nechci koupovat trapný dárky, nepotřebuju odpornou luxusní šálu a neprahnu po stylových doplňcích, které jsou všechno, jen né stylové. Peněz samozřejmě moc nemám, ale neznamená to, že bych chtěla nějakou debilní půjčku, děkuju za optání. A sponzorované vzkazy od Fan pages se asi taky zásadně vybíraj skrze lidi, se kterejma skutečně nesdílím stejnej vkus či zájmy – nepamatuju se, že bych kdy na něco takovýho vůbec klikla.

Helejte mě nesere, že tam ta reklama je. FB není žádný občanský sdružení, ale normální firma, která chce generovat zisk. Je mi taky jasný, že spoustu z vás má nějakej čupr adblock – ale život je moc krátkej na to, abych hledala jak schovat hloupou reklamu i na mobilu a z něčeho ty interweby žít musej. Ale proč, kristepane, mi to musí inzerovat zásadně ty nejneskutečnější sračky? Nemohla bych u sebe na news feedu vídat něco trochu míň nechutnýho, než Desigual svrchník a potřeby pro čtyřnohé mazlíčky, když žádný doma nemám? Mám si tu dramaturgii reklamy brát osobně? Udělala jsem něco špatně? Dělám ve svém životě něco špatně? Nebo na FB už fakt nikdo normální reklamu nezadává a mám prostě smůlu? Kdo ví… Ale já jsem taky jenom člověk a má trpělivost s nabídkou aušusovejch podprsenek není bezedná.

I’m looking at you, nový porceláne Dity P.

«
»