Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #839 LAURA JANÁČKOVÁ

#839 LAURA JANÁČKOVÁ

Posted: Září 30th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 9 komentářů »

O politice tu píšeme max. jednou za uherák (což si mnozí z vás jistě všimli). Přece jen se považujem za platformu spíš pro tzv. pobavení než pro ambiciozní komentáře (což si mnozí z vás ještě nevšimli). Měla jsem nicméně tušení, že blížící se volby nakonec fakt přinesou něco, nad čím nebudu moct přivírat svůj smysl pro hejt. Z tý záplavy hoven jsem nakonec vybrala pani Lauru Janáčkovou, gratulujeme!

Lauru Janáčkovou já samozřejmě znám už hodně dlouho a to kvůli mému guilty pleasure, které spočívá v četbě časopisů BRAVO a BRAVO Girl. Dr. Janáčková v nich totiž radila (resp. řádila) v populární rubrice „Láska, sex a trápení“ (ex Láska, sex a něžnosti). Jako název poradny senza, ale v životě bych nevěřila, že to tohle slavné heslo jednou dotáhne až na volební plakát.

Nebo že na tom volebním plakátu bude společně s bábou v negližé, wow! Později jsem se dozvěděla, že to je odkaz na Sex ve městě. Double wow. Triple wow přichází po pročtení volebního programu, ve kterém jsou body jako „Erekce na pojišťovnu“, „Děti ze zkumavky zdarma“ nebo (moje oblíbené) „Více sexu doma, méně na ulici“…

Sex je sice poměrně originální volební téma, ale je jasné, že samo o sobě to na zvolení asi nestačí. LJ proto vytáhla starou populistickou mantru „narkomani, prostituky, bezdomovci“.

 

Logické reakce typu „Copak ve výlohách… Některé prostitutky se vystavují už i na billboardech!“ na sebe naštěstí nenechaly dlouho čekat a tak se na jejím Facebooku objevil tento rádoby osvětlující status.

Jo. Zákaz pobytu bezdomovcům. Seems legit…

So called klinická psycholožka, která při řešení problémů volně navazuje na fašismus, se jen tak nevidí a já se proto nedivím, že se vyrojily pochybnosti o jejích vysokoškolských diplomech, o docentuře zejména.

Resp. Laura Janáčková má titul docent a pracuje na detašovanym pracovišti UK, ale tím jak to formulovala (Doc. PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc. je docentkou klinické psychologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.“) vyvolala, nejspíš úmyslně, dojem, že je pedagogem na této lékařské fakultě (není a habilitovala na Univerzitě Palackého v Olomouci). Což nemohlo mít jinej smysl, než se dělat lepší a důležitější v očích voličů. V mejch očích je to ovšem pak jen klasická manipulátorka.

Je to prostě nějaký divný. A to vážně nemluvim ani tak o vysokoškolských titulech, jako spíš o těch kreténskejch výrocích, které by byly očekávatelné, jánevim, spíš tak ze strany Úsvit přímé demokracie. Ale čemu se vlastně divím, když (jak říká Curvekiller): „pro mě ANO byli od první chvíle úplně stejný zmrdi, jen s lepším marketingem“.

 Vrrau.

«
»