Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #823 KDYŽ NĚKOMU NA KALBĚ NĚCO UKRADNOU

#823 KDYŽ NĚKOMU NA KALBĚ NĚCO UKRADNOU

Posted: Srpen 18th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 18 Comments »

Když se někdo opije tak, že je nutný zavolat sanitku, je to voser. Když jste na tahu zrovna v tom nejlepším, ale ve vaší putyce už zavíraj a široko daleko není žádnej nonstopáč, je to tragédie. Pokud jste svědky hospodské rvačky, která má, co do malebnosti, té od Josefa Lady safra daleko, je to nepříjemné. Ale snad nic z toho nevotráví celou kalbu tak, jako ukradený mobil (peněženka, kabelka…).

Stalo se mi to zaplaťpámbů zatím jen dvakrát, zato vždy s celou kabelkou. Jednou na pomaturitním mejdanu (doklady se později našly, chyběla jen kartička do DMka, LOL, i zloděj chce být někde člověkem), ale mnohem víc než mobil mě ve výsledku nasrala ztráta oblíbené šály, oblíbené rtěnky a hromady hovadin z peněženky, který jsou smrdutý čórce na nic, ale vám už je nikdy nikdo nenahradí. Podruhý jsem se jen na chvíli otočila k fotbálku, když mi zmizela kožená kabelka. Doklady mi dali nový a peníze jsem pak zase někde vydělala, ale takhle hezkou kabelku už jsem nikde nesehnala.

Vůbec nejdebilnější je ovšem ten awkward (eufemismus) moment, když se zjistí, že mobil je fuč. Proud zábavy a trávení času s přáteli je přerušen hysterickým prohledáváním všech kapes, kabelek a zákoutí, zběsilým prozváněním (proč jsou všechny ztracený mobily VŽDYCKY na potichu?) a zpravidla trapným podezíráním všech okolo sedících lidí. Okradený je vzteky bez sebe, ale nechce kazit náladu, takže se čato přemůže, nic nerozbije, nejde hned domů, ani se nerozbrečí a dělá, že nic. Ale ono je to jedno, protože zbytek stolu se těžko bude dobře bavit, když se ve vzduchu vnáší odér ukradenosti a dělat, že se nic nestalo je… trochu nepatřičné.

Takhle debilsky pokaženej večer se sice vyčíslit nedá, ale v žádnym případě to nebude odpovídat pár stovkám, který plesnivej loupežník dostanete za starší mobil v zastavárně.

„Tak já tu peněženku vážně nemám…“

«
»