Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #822 ŽENSKEJ FOTBAL

#822 ŽENSKEJ FOTBAL

Posted: Srpen 14th, 2014 | Author: | Filed under: Curvekiller | 56 komentářů »

Nejsem sportovní šovinista jako tadyhle Attila. Vím, že ženský tělo bylo taky uzpůsobeno pohybu a mnohdy se mu vede líp než tomu mužskýmu – třeba v plážovým volejbalu nemaj ženský konkurenci, i když svůj podíl na tom asi maj ty sexy plavečky. Je fajnový sledovat dívčiny při sportovním aerobicu, vlastně i tenisu nebo atletice. A nelze zpochybnit, že je všemohoucí předurčil k tomu, aby oproti chlapům působily přesvědčivěji u krasobruslení, baletu, věšení prádla i u análního sexu.

Na fotbalový hřiště se ale fakt srát neměly. Nejpopulárnější hra světa při svý nezpochybnitelný demokratický povaze samozřejmě předjímá, že se do ní budou cpát i ženský, ale je to sakramentskej omyl – asi jako kdyby se chlapi začali pokoušet o kojení. Každýmu jen to, co mu náleží. A kopačky na dámskejch nožkách fakt nejsou ten případ. Protože i sebelepší ženskej tým vypadá ve světě, kde všichni mužský čutaj do meruny, jen jako sbor zmatenejch šášulů, co by dostal klepec i od podprůměrnýho zevltýmu I.B třídy.

Za svůj život jsem spatřil ženský v různejch ohozech a overalech: Viděl jsem je šůrovat hajzly se síťkou ve vlasech a s plesnivým hadrem v ruce, uzřel jsem je v gumovejch rukavicích odebírat prasečí sperma, dokonce jsem i některý potkal v rejoickách a batikovanejch tričkách, což bylo teda peklo srovnatelný s libovolnou talk show Aleše Cibulky – ale i tak si myslim, že nic asexuálnějšího než baba navlečená do fotbalových dresu, trenýrek a štulpen prostě neexistuje. To už fakt radši zabalit do pytle od brambor.

To nejpodstatnější je ale strohej fakt, že úroveň ženskýho fotbalu je natolik marná a tak očividně stojí za hovno, že by na něj vydržel čubrnět jen příbuznej některý z hráček, anebo ňákej zoufalec, co viděl stvoření s prsama a dlouhejma vlasama naposledy před deseti lety a navíc jen v televizi. Tu marnou snůšku neumělejch pohybů, který občas proloží hekání, výkřik nebo bolestivej vzlyk, když si musej tyhle úžasný plejerky zpracovat mičudu na kozách, co do trapnosti nedorovnaj snad ani mužský akvabely.

«
»