Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #812 LIDI U ŠATNÍCH SKŘÍNĚK

#812 LIDI U ŠATNÍCH SKŘÍNĚK

Posted: Červenec 18th, 2014 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 11 Comments »

Tak ono s šatnama na místech typu posilovna nebo bazén bejvá obecně dost problém. Tato místa často neviděla mokrej hadr od slavnostní otvíračky v roce ’78, skříňky jsou mrňavý, takže se vám tam vaše věci nikdy nevejdou pohodlně anebo je to vlastně předělanej kumbálek na košťata, takže se tam nevejdete ani vy sami, natožpak vy a někdo další. A v šatně… v šatně nejste NIKDY sami.

Teda takhle – když do šatny přijdu, tak tam jsem sama. Sama samotinká a schválně si vyberu tu nejodlehlejší skříňku ze všech a než se začnu převlíkat tak třikrát zkontroluju, že se v jejím okolí nehoupe žádnej cizí zámeček. Jdu plavat/cvičit, ale v šatně mezitím aura mých věcí přilákala ty nejdivnější ženský z celýho kraje. Někdy za to můžou lidi, co se pořádně nerozhlídli, někdy je plno a někdy je to prostě debilní náhoda, ale jak si to mám vysvětlit u pevně očíslovaných skříněk, kde tomu tak nechtěl osud, nýbrž pani šatnářka?! Kdo ví, jestli to je demence nebo trolling, ale fakt mě nasere, když je v bazénu deset lidí, který vyfasujou klíčky 1 – 10 a zbylých 290 skříněk se tomu nahlas směje.

Většinou bohužel nemám celej den na to čekat, až všichni vysmahnou, takže se musím smířit s tím, že na nějaké diskrétní zóny se tady hrát nebude a že se prostě BUDU dotýkat těl čerstvě promazaných indulonou. Ukecaný, divný, nevoňavý báby (s osmi děckama ideálně), kterejm nejen, že nevadí, že mi mávaj spoďárama pod nosem, ale nebojej se už tak awkward moment vyhrotit tím, že se chtěj kamarádit, když už teda máme ty skříňky vedle sebe a legračně do sebe narážíme, žejo!!!

Pokud se mnou chcete mluvit a není to smrtelně důležité (není…), tak slušněprosim počkejte, až budeme obě přiměřeně oblečené. Já na tyhle nahatý smalltalky na 1m² prostě nejsem stavěná.

Dnešní hejt je pro Zevláka, který mi přísahal, že se mu to v pánský šatně stane ale vopravdu kurva úplně pokaždý.

«
»