Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #7 PŘIPOJENÍ NA STÁLO OD VODAFONE

#7 PŘIPOJENÍ NA STÁLO OD VODAFONE

Posted: Prosinec 9th, 2010 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 3 Comments »

Připojení na stálo, jasně. Všechny ty marketingově kvalitní názvy jsou plný slov jako na stálo, nejvíc, napořád nebo maximální, což by stálo za nějakej obecnej, sociálně kritickej a komunálně satirickej hejt, ale dneska to bude zcela konkrétní záležitost. Tramtadadá, dnešní hejt je premiérově věnován produktu nějaké korporace, hail to Vodafone.

Jako jo, malinkejma písmenkama maj bezpochyby na smlouvě napsáno, že dojde k omezení rychlosti připojení po stáhnutí 3 GB (což se vám stane mimochodem hodně snadno, když se připojíte přes iks let nepoužívanej počítač, co si nutně potřebuje stáhnout million aktualizací). To mi přijde fér, ale že rychlost po omezení dosahuje nějakejch 10 kbps? V roce 2010? Jste se posrali v kině nebo co?

Jako jasně, vodafoní plot na mejch internetech má i svý výhody; člověk rozhodně neprokrastinuje tolik jako s bleskovym připojenim, navíc když se vypne stahování obrázků, dá se i mailovat bez příloh a aktualizovat status, ale jsou holt práce, ke kterejm jedinec zvyklej datlovat na kompu přece jenom normální slušnej internet potřebuje.

A když se teda těch mamrdů zeptám, jestli si teda můžu službu Připojení na stálo pro danej měsíc zaplatit ještě jednou (a klidně třeba jenom s gigovym limitem, stahování aktualizací je vypnutý a dám si pozor, slibuju), tak řeknou, že ani hovno, že musim počkat deset dní, než proběhne vyúčtování, a pak mi to zas zvýšej. Takže milej Vodafone, měj se hezky, sereš mě, jdu jinam.

«
»