Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #677 HASHTAGY

#677 HASHTAGY

Posted: Září 12th, 2013 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 11 Comments »

A teď pozor. Hashtagy mám ráda. Furt mi přijde super si kliknout na jeden, pevně danej hashtag pro nějakou událost a dočíst se vše možné. Někdo hashtagy umí používat ironicky. Je taky dost lidí, kteří záměrně používají hashtagy, které naprosto 100% nikdo jiný používat nebude, ale je to legrační.

Takže v čem je problém?

Mělo to zůstat na Twitteru… No okej, na tom Instagramu to taky ještě nutně nemusí bejt úplná demence, ale proč kurvafix, proč na FB?! Kde vám to po rozkliknutí ukáže tak maximálně nějaké prapodivné fotky z bohem zapomenutých fan pages??!! Komu tím prospějete, co?

Spousta lidí snad ani neví, k čemu to vlastně je dobré a proč by se to (ne)mělo používat. Já vím, že neexistují žádná závazná pravidla pro tvorbu hashtagů, ale tak kurva nějakym selskym rozumem si odvodím, že jeden až dva trefné/vtipné/shrnující hashtagy jsou fajn, ale že není nutno jich třeba ke každý obyčejný fotce mrsknout dvacet, ne?

Asi to ti notoričtí hashtagolici někde viděli a měli pocit, že to je teď nějaká cool forma popisků, nová móda v psaní komentářů, třeba to někomu připadalo roztomilý, ale nejvíc ze všeho to na mě působí dojmem, že ti dobří lidé vůbec nevědí, co činí. A ti co vědí, ale přesto poctivě vypisují VŠE, to dělají proč? Aby na instáči získali followery, kteří automaticky followují vše, co je označeno #hotgirls? Hmmm.

Navzdory okolnostem neztrácím víru v lidstvo. Věřím, že jednoho dne se probudím a internet nebude zahlcen vážně míněnými poselstvími typu:

 #girls #cats #nofilter #graffiti #food #love #party #drink #summer #croatia #greece #love #friends #beach #bestfriends #bestfriendsforever #bestboyfriend #bestgirlfriend #couple #school #work #flowers #nature #trip #ipod #ipad #mydog #sport #running #yoga #stayfit #and #healthyfood #and #autumn #photo #kids #babygirl #babyboy #kiss #books #music #mylife #me #swag #yolo #lol #rofl  #nebo #třeba #onedirection

#HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

#takžetak.

«
»