Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #668 ZAPALOVAČOVÍ KRADÁCI

#668 ZAPALOVAČOVÍ KRADÁCI

Posted: Srpen 30th, 2013 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 9 komentářů »

Po dlouhý době tady máme zas hejt, kterej osloví hlavně tabakisty; jasně, oheň u sebe mívaj občas i lidi, co nekouřej, ale většinou ve formě tří sirek, škrtátka a svitku březový kůry schovaný v kápézetce, takže vo něj většinou přicházej jedině tak, že si daj kápézetku do tašky, tašku do auta a někdo jim ukradne to auto.

Kdo si ale občas zapálí cígo, dobře zná okamžik, kdy někomu podá zapíka, dotyčnej si rovněž přismahne rakovku a jeho ruka šmátralka najednou nechce plastovou věcičku vracet, ale namíří si s ní do vlastní kapsy. Samozřejmě, je-li člověk střízlivej a bystrej, nenechá se napálit a pěkně si ohniváka ohlídá. Jenže třeba večírky, pijatiky a mérendy navštěvuje člověk především proto, aby byl opilej a tupej, takže se mu snadno přihodí, že v osm dorazí na místo určení se třema zapalovačema po kapsách a pro jistotu i se sirkama, ale o půlnoci už riskuje popáleniny obličeje, protože si holt musí připalovat od chlapíka, co zrovna dělá fire show.

Některý z těch zlodějů jsou v podstatě čestný; když je člověk hodinu po krádeži nachytá se svym zapíkem s prsatou holkou, kterou si předtim ve vietnamskym obchodě vybíral tak dlouho, až se ho pan vedoucí snažil spiklenecky nasměrovat k dévédéčkům s pornáčema, sklopěj zrak, přiznaj vinu a zapalovač vrátěj.

Ale lidi, co jsou schopný se hodinu dušovat, že s přesně stejnym zapalovačem na večírek přišli, že už ho maj hodně dlouho, zdědili ho totiž po pradědečkovi, kterej na Piávě padnul do italskýho zajetí a musel ho pak mít půl roku v kaďáku, aby mu ho ostatní vězni neznárodnili, tak těmhle lidem bych prostě preventivně zapalovače do ruky vůbec nedával. Ať si třou dvě dřívka! Fuj, celej jsem se z toho rozohnil, tak si půjdu zapálit. Nad čim přemejšlet mám: v kapse jsem našel jeden zapalovač s Hello Kitty a jeden zapalovač Moje parta, moje Petra, a nemůžu si za živýho boha vzpomenout, kde a kdy jsem si je koupil.

«
»