Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #662 NEMÍT CO NA SEBE

#662 NEMÍT CO NA SEBE

Posted: Srpen 22nd, 2013 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 23 Comments »

Máme za sebou už neuvěřitelnejch 661 hejtů a nemá cenu se tím dál tajit. Tohle je věc, která mě sere snad úplně každej den. Já totiž nemám co na sebe. Nikdy jsem neměla co na sebe a nikdy taky na sebe nic mít nebudu.

Nepředstavujte si to tak, že se ráno podívám do skříně a tam je vybíleno. Naopak. Myslím, že z mého šatstva by Armáda spásy měla tak na rok o zábavu postaráno. Znáte to úsloví „pro stromy nevidí les“? Tak já jsem přesnej opak. Já pro ten les plnej hadrů nevidím žádnej konkrétní strom, kterej by mi, alespoň potenciálně, mohl ten den vyhovět.

Každý druhý ráno se budím s tím, že nemám co na sebe. Nemít co na sebe znamená v překladu to, že vám ten den nic nesluší. Nebo že se oblíknete a pak zjistíte, že ty kalhoty maj dole nějakou zasranou skvrnu. Nebo že tyhle šaty nosíte furt a že už to je blbý. Že to tričko, co jindy vypadá normálně se od minule nějak zkazilo a dnes si ho prostě vzít nemůžete, protože proto. Že si chcete vzít tyhle boty, ale všechno teoreticky vhodný je v koši se špinavým prádlem. Že tu jedinou bundu, která by dnes připadala v úvahu, jste nechali u kamarádky.

A tak už se teda konečně oblíknu… Š. už je od mojí mámy naučenej, že na všechno má říct sluší ti to, odcházíme, protože jinak bychom nikdy nikam neodešli. Jenže na tohle já mu neskočím, těžko mi ten outfit může schválit, když ani nezvedne oči od Where’s my water, žejo… Takže se klidně ještě u výtahu otočím a vrátím se pro tu úplně první verzi i když je mi jasný, o čem se asi tak budeme bavit při utíkání do kina.

A to nejlepší na konec. Kdybyste viděli, v čem já chodím ven, tak byste se posrali. Většina mých věcí je černá nebo docela obyčejná. Nijak zvlášť v oblíkání neexperimentuju a po většinu času chci prostě jen vypadat normálně… Tak jaktože mám těch hadrů tolik? Jaktože se teda neumím oblíct během pěti minut? Panebože, za co?

Život v prvním světě holt není žádnej piknik.

«
»