Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #61 VTIPY MAILEM

#61 VTIPY MAILEM

Posted: Únor 24th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 komentáře »

Je to v prdeli. Vtipy mailem se zase vrátili do módy – facebooky, myspaceska a skype jsou už pravděpodobně okoukaný a do módy (a do mýho inboxu) přišlo RETRO.

Nevím, kdo je paní Holušová, proč si vybrala zrovna můj e-mail a proč neodpovídá na mé četné výzvy k ukončení činnosti – t.j. aby mi přestala okamžitě posílat věci s předmětem „Fwd: Super hra na procvičení mozku“, „Fwd: Labutí jezero tak trochu jinak – úchvatné, spadla mi čelist“, „Fwd: Jak zdobit slané dorty – nádhera“ nebo „Fwd: Pozor na brusel :-)))“.

No dobrý, tak stará Holušová si spletla mojí adresu s nějakou bábou a neumí to asi změnit, i když jsem jí o to teda vysloveně žádala. Ale představte si, že vám od inteligentní a talentované scénografky přijde e-mail „RENČÍN“, vy ten powerpoint (!!!) otevřete a… Hele, asi jsem naivní, ale že tam na mě bude čekat 24 kreslených vtipů od toho Vladimíra Renčína mě nenapadlo ani po varovném textu „přeposílám pár vtípků“.

V životě jsem se nezasmála míň než u vtipů, které mi kdy přišly e-mailem. Už to málem vypadalo, že všechny ty sociální sítě tomu udělaj přítrž a že nikdo z nás, soudných, nebude muset promázavat všechny ty demence – ideálně omluvené slovy „normálně to nedělám, ale tohle vám musím přeposlat“. Spamy aspoň nejsou trapný, když už nic, tohle je šílený. A asi jsem masochistka, ale prostě já tak v 70% nejsem schopná to hned smazat, ale alespoň zběžně se na to musím podívat, což je na tom snad ze všeho nejhorší, resp. nebyla jsem schopná – viz níže.

Abyste pochopili proč mě v roce 2011 humorné e-maily nebo dokonce e-maily s nějakým opravdu dobrým nápadem serou tak, že o nich píšu, podělím se s vámi o majstrštyk od Holušový – návod na pizzu z rohlíků – což je záležitost, která mě asi navěky odnaučila otevírat žertovné zprávy… Tohle riskovat nebudu.

Kečup jsem i přisladila lžičkou cukru, aby nebyl tak trpký.

A na vrch dáme všechno, co máte rádi.
Salámy co najdeme v lednici, já dala i kousky hermelínu, červenou kapii, zelenou cibulku, plátkový sýr…prostě co doma máte nebo si koupíte. Překvapilo mě, jak je těsto z rohlíků dobré.

Dobrou chuť!!!

(No tohle je samozřejmě jenom teaser, celý recept k prohlédnutí zde…)

«
»