Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #51 PANERIA

#51 PANERIA

Posted: Únor 10th, 2011 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | 4 Comments »

Hluboké, intenzivní ACHJO. Neprogresivní síť pekáren/kaváren/cukráren/kdovíčehoještě, která tě kromě Prahy může nasrat i v dalších pěti městech ČR. Předražený a nechutný! kafe a bagety, teď i něco jako panini a bagely a nějaký sladký věci. Wow, tak to je teda fakt odvaz. Přičtěte k tomu nicneříkající dřevěné prodejny, kde se o nějakém duchu a náladě místa dá hovořit fakt jen v negativech, a poslední dobou hodně divnou uječenou reklamní kampaň a už jsme skoro tam.

Skoro… Protože ta nejdůležitější esence celý Panérie je obsluha. Nedokážu si to vysvětlit jinak, než že při pracovních pohovorech musej ty báby prokázat, že jsou dostatečně protivný a neochotný, že dobře rozumí pojmům jako „Náš zákazník – Já pán: obrácené role“, že dokonale ovládají otrávenou intonaci a pak asi pro jistotu ještě jedou na školení, kde jim je vysvětleno, že zákazníci jsou sráči, který by měli bejt rádi, že jim ten kus dortu vůbec někdo podá. Slyšela jsem, že se v poslední době fakt snažej své chování zlepšit. Jsem na to skutečně zvědavá, jestli teda u toho snažení vůbec někdy budu.

Na to aby to byla kavárna, kde by si člověk rád sednul a třeba pracoval, je to moc fastfood – rušný a neútulný (teda pokud by vás tam vůbec s notebookem nechali, haha). Na to, aby se to stalo mojí oblíbenou pekárnou, je ten sortiment příliš neosobní a nerozmanitý. Blbý je, že podobný typ snackbarů (neboco…) tu vůbec není, Panerie v zásadě nemá konkurenci. A pokud po ruce není Boulevard bageterie (btw, docela thumbs up, musím říct) a nechce se mi do KFC, tak do tý Panerie prostě zajdu no, ale radost z toho teda opravdu nemám. Přitom VÍM, že se to dá udělat tak, aby se kávárna s prodejnou skloubily a navzájem si nepřekážely. Ale asi to budu muset změnit až já, když přijdu se svým revolučním podnikem a konečně bude v Praze kam jít na snídani, hahaha!

Fejk, tohle panini já měla a bylo úplně rozpláclé a jsem přesvědčená, že dovnitř hodili kus gumy. Žádné takové zlehka opečené a čerstvým rajčetem plněné, jako na obrázku.

«
»