Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #428 STŘEDOŠKOLÁCI

#428 STŘEDOŠKOLÁCI

Posted: Září 3rd, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 1 Comment »

Vy parchanti! Dneska první den ve škole, co? Nebudeme si nic vyprávět, slušnej podíl mejch pravidelnejch čtenářů tvoříte vy, co jste si včera večer naposledy vyhonili péro nad představou  zrzavý pihatý letní lásky, která vám stejně nedala a už tři dny neposlala ani esemesku (přestože vy jste jich poslali už osm).  A dneska jste po dvou měsících potkali Zdenku z béčka, nad kterou jste si honili deset měsíců předtim a budete si honit eště deset měsíců, ale stejně vám nedá. Dobře vám tak.

(A abychom byli genderově spravedliví, vy holky jste na tom úplně stejně. S rodičema v Řecku nebo na Kanárech nebo na Kubě (podle otcovy peněženky) jste se tomu plavčíkovi vážně líbily, a vážně nic takovýho s holkou ze středně východní Evropy nezažil, ale vážně už vám taky esemesku nenapíše, byť vy jste jich poslaly patnáct.)

Od chvíle, kdy jsem vypadnul ze střední, mě serete. Jasně, že to všichni máte těžký. Já taky měl. Ale já třeba neměl internet, já měl jenom OK 3! Tam šel eroťák jednou tejdně v sobotu a to většinou rodičové byli doma! Nehledě na věrnou ruku, stejně jako vy jsem čekal, že mi v pondělí ta Zdenka řekne, že moje básničky ji rozvášňují.

Dneska jste se vyrojili do tramvají, parků a kaváren. Hejtuju vás za to, jak jste mladý, závidim vám všechno, co my fotrové už nemůžeme. Vy máte aspoň naději, že na maturiťáku si s tou Zdenkou zatancujete. Ale řeknu vám jedno: Až uděláte maturitu, všechno už bude jenom těžší. A nakonec skončíte jako my.

«
»