Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #509 FOTKY MIMIN NA FACEBOOKU

#509 FOTKY MIMIN NA FACEBOOKU

Posted: Leden 15th, 2013 | Author: | Filed under: Curvekiller | 30 Comments »

Tohle téma je na síti celkem otřepaný, ale pro mě je v současný chvíli aktuálnější než předporodní bolesti Ornelly Štikový s prezidentskejma volbama dohromady, takže za něj pár slov ztratím. Dospěl jsem totiž do věku, kdy moji vrstevníci přistupujou k otázce antikoncepce a bezpečnosti zásunu poněkud ledabyle, takže co chvíli vyskočí z dělohy nějaký nový mrně.

Nic proti tomu, každej ať si pořizuje hračky a mazlíčky, jaký uzná za vhodný. Já si taky koupil PlayStation 3 a nikdo mi do toho nekecal. Je na každým, aby si zvážil, jak moc mu vadí, že to škvrně nenávratně zničí jeho tělo i duševní klid. Jenže když má ničit i můj facebookovej feed, tak to přestává veškerá sranda – to je totiž v dnešní pokrokově-sociální době snad horší, než kdyby mi někdo pochcal tepich v obýváku.

A vono se to děje ve velkym. Den co den se na mě šklebí nějaký trpajzlíci navlečený do pseudohumornejch oblečků, tvářej se jak malej Jabba Hutt, a přitom jim všichni píšou, jak jsou nádherný, a když dostanou k prvním narozeninám novou lokomotivu (který beztak prd rozuměj a jen ji ohlodávaj), tak to jejich maminky nafotěj z deseti různejch úhlů a vyvěsí na Facebook, snad v domnění, že si ty obrázky poskládám za sebe a udělám si z nich bullet-timeovou animaci jejich hlodající ratolesti jak z Matrixu.

Jo, ty špuntové uměj být roztomilý, ale některý maminy to prostě přeháněj a zapomínaj, že na blinkajícím Honzíčkovi není vůbec nic ňuněcího a že vypadá úplně stejně vypleštěně v Santově čepici i v nový šále od dojatý babičky. Mohl bych se nasrat a z Facebooku tyhle mámy sejmout, ale mám ty holky rád, že jo. Ty nostalgický vzpomínky na časy, kdy feed tapetovaly leda jejich pózy v bikinách z pláže někde ve Francii, jsou příliš silný, a tak je prostě odříznout nedokážu (tam se taky nafotily z deseti různejch úhlů, akorát polonahý a s cuba libre v ruce, což mělo historicky nezpochybnitelnou přidanou hodnotu).

Smázl jsem tak až kámoše, kterej byl na gymplu za vyhlášenýho playboye, ale když jeho ségra porodila, něco se v něm zjevně zlomilo a on teď sype fotky svýho synovce na Facebook, jak kdyby ho sám sytil ze svý pupeční šňůry. To už pak člověk neví, co se stane dál – až tohohle hrdinu školních let náhodou potká, tak jestli už nebude mít třeba prsa, za sebou očkování proti rakovině děložního čípku i lekci posilování pánevního dna. A v očích jistotu, že biologický hodiny mu zrovna odbily čas, kdy mu do toho jeho vajíčka už prostě musí někdo hodně brzo trefit spermii.

«
»