Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #457 GELOVÉ NEHTY

#457 GELOVÉ NEHTY

Posted: Říjen 29th, 2012 | Author: | Filed under: Attila Bič Boží | 8 komentářů »

Jako náctiletý junák jsem měl dvaašedesát centimetrů dlouhé mastné vlasy a s mandolínou poděděnou po dědečkovi čouhající z etno batohu jsem chodíval na Kampu a četl tam romanticky založeným dívkám své špatné verše. V té době jsem byl nail nazi: i pouhé lakování nehtů u dívek mi připadalo jako vzor povrchnosti a marnivosti a nalakované nehty tak pro mě znamenaly naprostý antifetiš.

Postupně jsem ale zjistil, že s tímhle přístupem bych asi moc nesmočil, takže jsem kritéria snížil. Zaujímaje vůči nehtům nalakovaným postoj nikterak nadšený (odlakovač je jeden z nejhorších puchů, které znám), ale v podstatě smířlivý, a odsuzuje pouze nehty gelové, stal jsem se z nail naziho řekněme takovým nehtovým národovcem.

Zaprvé to teda na mě působí zoufale neprakticky. Nemyslím si sice, že by ženy měly pravidelně rubat uhlí či míchat krev, ale jistě to je dost nepraktické pro v podstatě jakoukoliv činnost, kterou by ženy pravidelně vykonávat měly, počínaje krájením cibule konče utíráním si prdele. Když si uvědomím obvyklé projevy mých neuróz, musím také vyjádřit obavu, že gelové nehty nepůjdou zdaleka tak dobře ohryzávat.

Zadruhé je to pro mě jasný indikátor důvodného podezření z mindovství. Gelový nehty většinou bývají v outfitu dívky třešničkou na dortu dovršující ohromné množství malovátek, pudrů a podobných serepetiček, což mně při každém setkání s předmětem dnešního hýtu vždycky připomene ten starý vtip, proč se ženský malujou a voněj. (Protože jsou hnusný a smrděj.) Prostě mnohem sympatičtější mi připadaj holky, co nemaj čas a potřebu přemejšlet o takovejch píčovinách, jako co budou mít nalepenýho na nehtech.

«
»