Notice: Undefined index: action in /www/1000vecicomeserou.cz/1000vecicomeserou.cz/wp-content/themes/clean-home/functions.php on line 30 1000 věcí, co mě serou » #325 VODAFONE FUP

#325 VODAFONE FUP

Posted: Březen 12th, 2012 | Author: | Filed under: Achjo Bitch | No Comments »

Update: Vodafone od pošetilého nápadu prozatím ustupuje, jestli je výhrou mít 20kbps internet je ovšem nadále otázkou… http://tech.ihned.cz/c1-55021110-vodafone-ustoupil-uzivatelum-data-se-po-prekroceni-limitu-nezastavi

Silná témata se vracejí. Mocný motiv „Vodafone a internet“ byl tady u nás dokonce v první desítce (připomínám #7 Připojení na stálo od Vodafone). O 318 hejtů později je jasné, že na 1000 věcech, co mě serou má Vodafone stále dveře dokořán.

Od minulého VF postu se leccos změnilo — internet už si člověk dokoupit může a po omezení prý dosahuje rychlosti až 20kb/s. Přijde vám to směšně málo? To VF taky a ve jménu hesla „pomalej internet je horší než žádnej internet“ se rozhodl naše trápení ukončit. Od 25. května 2012 by totiž mobilní data neměla být zpomalena, ale rovnou zastavena.

Tato změna nebyla nikde anoncována, víceméně náhodou si jí všiml Jiří Peterka (celý článek a tedy i více technických informací zde http://www.lupa.cz/clanky/mobilni-data-od-vodafone-uz-nezpomali-ale-rovnou-se-zastavi/).

Jakoby s tím jejich debilskym internetem nebylo dost problémů už teď. Mám za to, že většina uživatelů využívá internet v mobilu tak, že mu data dojdou před koncem měsíce, kdy už nemá cenu si plný objem dat dokupovat a nějak to na tom FUP doklepe a ono se to zase obnoví. Ale vzhledem k tomu, že s rychlostí nula si ten limit ani neobnovíte (limit si musíte dokoupit sami, to za vás pani na infolince neudělá, protože NESMÍ)… kurva achjo.

Nic, nebudu to tu zbytečně prodlužovat a opakovat již vyřčené, více info v již zmiňovaném článku a nebo na twitteru. Zkuste si tam vyhledat tweety adresované @vodafone_cz, je to legrace a zjistíte, že odejít od Vodafone dnes může každý.

Jestli je Vodafone skutečně ten „férový operátor“, jak se píše na stránkách, očekávám teď o Velikonocích kampaň plnou vánoční symboliky s názvem S námi jste o krok pozadu a bude cílit na zákazníky, co ještě nemají v mobilu wap…

«
»